BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

İmplant yaptıran var mı?

Eger varsa yapilirken asama asama cekilen zorluklar veya agrilar kac gun suruyor yaptirdiktan sonra gercekten dedikleri gibi kendi disimizden farki yok mu

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• implant ben yaptırdım 1 sene oluyor pek bir acı çekmedim her işlemde uyuşturuluyor tek sıkıntısı dişler kesiliyor ölçü alınıyor ve sonrasında bekleme sürecin var 10 gün kadar o biraz sııntılı çünkü geçici diş takılıyor oda sürekli düşüyor sağlıklı yapıştırmıyorlar dişler takıldıktan sonra ise bir sorun olmuyor

0|0
    0|0
    • fiyat ne kadardı?

• anladım ozmaan allah kolaylık versin

• amin teşekkür ederim

En İyi Erkek Görüşü

• dental implantta operasyon sirasi agri hissetmezsiniz operasyondan hemen sonra buz kompleksi uygulamaniz gerekir siskinlikleri onlemek icin bu cok onemlidir. eger uygulanan implant fazla sayidaysa ilk operasyonda doktorunuz kalcadan igne verebilir sonrqki gun agri cekseniz bile agrikesicilerle giderilebilir bir agriniz olur. en fazla iki gun surer dis eti iglesme donemi basladiktan sonra agriniz olmaz bu donemde sigara kullanimi olmamali asiri sicak soguk sert gidalar tuketilmemelidir

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Yaptırdım geçen sene özelde iki tane implant 4 bin gayme ama sıkıntı çekmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...