BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş ağrısına ne iyi gelir? Diş ağrısı nasıl geçer?

ya canlar acayip dişim ağrıyor, ağrı kesici fayda etmiyor. diş ağrısı kabir azabının yarısı derler ama gerçektende öyle yani Diş ağrısına ne iyi gelir? <br />Diş ağrısı nasıl geçer??

0|0
72

En İyi Kız Görüşü

• Sarımsağı ez pamuğu nemlendir dişine koy ya da karanfil var sa onu deneyin olmadı buzlu suyla gargara yapın anlık sızlatır ama iltihabı dondurur

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• diş ağrısını geçirmek için evde doğal yöntemleri deneyebilirsiniz.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Arabalardaki motorun yağı iyi geliyor diye biliyorum daha doğrusu öyle bir bilgi hatırlıyorum ben

0|1
    0|0
  • Karanfil varsa agzinda beklet biraz iyi geliyor diye biliyorum dislerinlensikistir biraz

0|1
    0|0
  • Bunu heryere yazacağım.. Disim çürük artı iltihaplı dayanamıyorum hayatım zehir olmuştu. Doktor antibiyotik ve bir PROFENID 150 MG diye ağrı kesici verdi. Sonra çekeriz dedi.. ağrı kesiciyi içtim dedimki yine fayda etmeyecek... Yemin ederim kesti atti ağrıyı 5dakikaya. Uykularım düzene girdi Yok böyle ağrı kesici vallaha. Eczanelerden bir PROFENID 150 MG hemen alın...

0|0
    0|0
  • Arveles çok güçlü varsa ondan için. Zeytin basabilirsiniz oraya

0|0
    0|0
  • Karanfil yağı çok iyi geliyor

0|1
    0|0
  • Papatya çayı ve güçlü ağrı kesici

0|1
    0|0
    • papatya çayı yok evde. ama en güçlü ağrı kesici içiyorum hiç fayda etmiyor aparanax Fort en güçlüsü

• Çok kotu hsklisin geçmiş olsun

• teşekkürler ilginiz için sağolun hayırlı geceler dilerim

Erkekler Ne Diyor 1

• Sarmısağı ikiye bl yarısını ağrıyan dişin üzerine koyup çeneni azcık sıkıştır umarım faydalı olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...