Kanal tedavisi hakkında bilgisi olanlar yardımcı olur mu lütfen?

3 hafta once kanal tedavisi oldum on ust disimden gerek var miydi gerçekten bir fikrim yoktu doktor sormadan igneyi yapti kanal dedi anlayamadim bile.. her neyse haftaya pazartesi gel dedi gittim ağrın var mi dedi yok öyle bir agrim dedim haftaya tekrar gel dedi ve bu gun gittim tekrar sordu agrim yok ama farkli bir sey hissediyorum dedim sicagida artik hissetmiyorum dedim hic his falan kalmayacak dedi yemek yiyeceksin dedi bu duserse dussun korkma dedi bu rahatlık nerden geliyor on disim sonucta cok korkuyorum hemde her hafta giderken bir korku sizce doktor yanlış bir tedavimi yaptı disimin dusmesini mi bekliyor doktor degistirmeli miyim? Lutfen bilgilerinizi aktarin :/

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• kanal tedavisi sonrası his kalmaz çünkü tüm sinirler alınacak. dişin içi de dolguyla doldurulacak, korkulacak bir şey yok yani. yalnız, benim anlamadığım nasıl bu kadar kolay kanal tedavisi dedi? röntgen falan çekilmedi mi? ben özelde yaptırdım, önce röntgen çekilmişti..

1|0
    0|0
    • Ben gittim bakti ne yaptın bu dise dedi bir sey yapmadim dedim tabiki rontgen çekti sonra kanal tedavisi demeden igne vurdu 10 dk disarda dur dedi basima geleceklerden habersiz çıktım girer girmez zaten yapti ama Şu an dolgu yapmıyor 2 haftadır bos yere gidiyorum duserse dussun diyor o kadar rahat vi şekilde dusecek mi acaba ondan mi yapmıyor korkuyorum dusunmeden duramiyorum:/

• valla bir tuhaf geldi bana bence sen özele git dolgunu yaptırt. değiştirebiliyorsan doktorunu da değişebilirsin ama devletteyse 6 ay değişilmiyor diye biliyorum ben

• Umarim cok korkuyorum disciden:/

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• dis curuk degilse sorun yok kenarina gecici dolgu yapmistir o duser oda normal ara dolgu oldugu icin kalici olmuyor

0|0
    0|0
  • yok ama braz skntılı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;