Ağız kokusu neden olur ve nasıl geçer?

Dişlerimi sabah kalkınca fırçalıyorum. bol bol şu içiyorum. bir ara ağız çalkalama suyu da kullanmıştım. bir türlü ağız kokum geçmedi. naneli şeker veya sakız çiğnemek zorunda kalıyorum. ağzıma şeker veya sakızdan atmazsam da çok kötü kokuyor. ne yapmalıyım. insanlarla konuşamıyorum

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güzel kardeşim aynı sorun bende de var dişlerin sağlıklı midende bir problem yoksa tek bir sorunun var bademcik taşı kbb ye gittim doktor bişeyin yok dedi dişlerini fırçala dedi ama dişlerimde sorun yok kendi yöntemlerimle buldum sorunumu bademcik cephelerimi aaa diyerek cıkardım sonra bademciğimi elimde sıkarak o çirkin kokulu seylerin birini çıkardım ve iğrenc kokuyordu tek çözüm bademcik ameliyatı insallah bir ay sonra olup kurtulucam bu iğrenc kokudan sende internetten bir arastır sanada gecmiş olsun insallah yardımcı olmuşumdur

0|1
    0|0
    • tesekkurler

• nasıl yani kendin boğazına elini mi soktun anlamadım

• @Twerkyapanpanda evet parmağımla cephelerime baskı yaptım o zaten hemen cıkıyor ama sadece dısarı yakın olanlar cephelerin arka tarafında göremeyeceğim ve cıkarması zor olan yerlerde saklı olmalı ki koku geçmiyor ameliyatla hallolucak insallah

Kızlar Ne Diyor 5

• Mide veya akciğer ile bağlantısı olabilir. Farenjit olanlarında kokar tam teşekküllü bir muayene den geçin.

0|1
    0|0
  • halitometer ile agiz kokun gercekten var mi ogren. Bazi insanlara koku yokken agzi kokuyormus gibi geliyor.

0|1
    0|0
  • Sağlık sorunu vardır dişlerinde temizlettir güzelce diş taşı da koku yapar dolgu vs kontrol ettir ayrıca az su içiyorsan kesinlikle sebebi budur suyuna 2-3 damla limon sık koku kalmaz 🙏

0|1
    0|0
  • dişlerin ve diline baktır öncelikle. Eğer çürük yoksa dahiliyeye git

0|1
    0|0
  • Midene baktır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor... ;