Zirkonyum kaplama yaptıran var mı?

Arkadaslar daha 22 yasindayim. Sizce zirkonyum kaplama yani lamineyle ayni şey oluyo sanirim sizce iyi mi kötü mü? Dis teli taktirmak daha mi iyi? Biri 2 gunde biri 2 yilda duzeliyo. Simdi gencler de cok yaptiriyo lamine. Goruyosunuzdur bu yarismalardan cikan tipler veya sosyal medya fenomenleri... sizin bu konuda yorumunuz nedir?
Hangisini yaptirayim? Dis hekimim lamineye karsi gibi ama ben kisa surede hallolsun istiyorum.

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim ben yaptırdım çok pişmanım gerçekten asıl dişin yerini asla tutmuyor. sert birşey ısıramıyorum bence tel taktır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence tel taktir kaplatirsan eger dislerini kucultcekler yani kaplayabilmek icin kucultuyolar hem kendi disin gibisimi var

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• zirkonyum kaplama lamine farklidir zirkonyum kaplama metal destekli kaplamadir lamine veneer tirnak protezdir bide bunlarin arasinda en estetik olani empress kaplamadir daha dogal bir goruntu sunar

0|0
    0|0
    • Disler kesilerek yapiliyor dimi bunlar hep? 22 yasindayim hizli olsun diye lamine istedim dis hekimim telde israrci 1.5 sene sabret daha iyi olacak diyor. Sizce de tel mi daha iyi?

• bence dislerine hic yazik etme tel kullan ileride olusabilecek erozyona karsi o tarz bir kaplama yaptirisin

• Tamam tesekkurlerr :)

Kızlar Ne Diyor 1

• laminatelerde zirkonyum genelde tercih edilmez. Dis teli taktirirsaniz dis dokunuzdan kesim yapilmadan disiniz duzelir.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;