BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dişinizin doğal rengini korumak için neler yapıyorsunuz?

Çay ve kahveden uzak durmak gerek fakat olmuyor :( siz neler yapıyorsunuz?

0|1
1324

En İyi Erkek Görüşü

• Fırçalamadan ziyade flor kullan haftada 2 kez diş doktorlarından istersen verirler onunla arada fırcala leke kalmıyor

0|0
    0|0
    • Flor mu nazil bir şey?

• Aaa ilk kez duydum

• Bir bilene sor işte 😂

En İyi Kız Görüşü

• Çay ve kahve... İkisinden de uzak duruyorum, hiç sevmem. Düzenli olarak dişlerimi fırçalıyorum ve diş ipi kullanıyorum, bunların haricinde dişlerime zarar verecek fındık, ceviz kabuğu vb. şeyleri dişimle değil, kıracakla kırıyorum.:)

0|0
    0|1
    • Güzel.. Günde kaç kez fırcaliyorsun?
      Bir şey soracam ben cayi bırakmak istiyorum ya da azaltmak nasil olur bilmiyorum bir fikrin var mi? :/

• Ne demek, rica ederim. 😊

• @İpana sizin bana yorum yapmanıza bayılıyorum, teşekkürler.:)

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• her ne yaparsan yap bembeyaz dıslerın olmayacak.. fırcalamayı ıhmal etme sapsarı olmasın barı.. muz kabugunun ıcındekı tortuyu dıslerınde ovala faydalı!

0|0
    0|0
  • Devamlı ılık su ile gargara yapiyorum dile yapişan yemek cikolata vs artı Boğaz'da kalan yemek artıkları temizleniyor dişlerimi ise devamlı fırcaliyorum çay kahve dişlere zarar verir cürürtür artı sarartır

0|0
    0|0
  • Kahveyi severim günde iki fincandan zarar gelmez diye düşünüyorum.. Özellikle gece uyumadan önce ve sabah uyanır uyanmaz fırçalıyorum..

0|0
    0|0
  • Dişin doğpal rengi sarıya yatkın olması bu arada...

0|0
    0|0
  • Düzenli bakım yaptığın sürece uzak durmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Kahve çay sigara hepsine abanıyorum. Sarı rengi koruyorum. : )

0|0
    0|0
  • hafta fa iki kez dis macununa karbonat döküp fircaliyorum

0|0
    0|0
  • Fırçalıyorum

0|0
    0|0
  • Fırçalıyoruz heralde

0|0
    0|0
  • Bir şey yapmıyorum

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    13

Kızlar Ne Diyor 12

• 6 ayda bir dişlerini temizletmen diş sağlığın açısından önemli. Diyorlar ya işte temizletince filan yok üst katı oluyor yok dişler daha kötü oluyor falan filan onlar hep yalan. Temizlenen kısım kendini en hızlı yenileyen kısımlardan biri. Pomat sürünce de zaten daha beyaz bir görünüm elde ediyorsun yani diş hekimin sürünce. Sende temizlemenin ardından günde 2 defa fırçalarsan düzenli temizlemeyle de zaten mis gibii bembeyaz dişler :)

0|0
    0|0
  • çay ve kahveden asla vazgeçemem uzak da kalamam o yüzden düzenli olarak fırçalıyorum bazen haftada bir iki kere karbonatla dişlerimi fırçalarım o kadar

0|0
    0|0
    • Bende çaydan özellikle uzak kalamiyorum çok denedim tabii ki türk kahvesi :/ icmeyince içimde kocaman bir boşluk oluyor

• çok sık yapılırsa evet zarar veriyor sonuçta karbonat yani zaman zaman aralıkla yapılırsa diş zaten kendini korur

• Yine de en aza düsür derim

• Fircaliyorum gargara yapiyorum. bazen dis ipi kullanıyorum. yeni bir macun denemek istiyorum aslinda ne denesem bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Düzenli fırçala ve doktara git hiç sarı olmadı dişlerim

0|0
    0|0
  • Karbonat ve limon karışımı haftada 3 kez uyguluyorum. Bide listerin de çok işe yarıyor

0|0
    0|0
  • fırçalamak dışında bişey yapmıyorum ve dişlerim çok beğeniliyo

0|0
    0|0
    • Kaç kez?

• hayır çay kahveden sonra fırçalamıyorum. çok sık da içmem zaten

• Anladim

• Sabah akşam fircaliyorum

0|0
    0|0
  • akışına bıraktım, parlıyor