BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Hiç dişinizin yanında bir diş daha çıktı mı?

Merhaba arkadaşlar. Küçükken bir arkadaşımdan hatırlıyorum çok acılar çektiydi. Sağlam olan dişinin tam yanından bir diş daha çıktı ikisi de ağrıyınca ve çarpık olunca ikisini de çektirdiydi sizde böyle problem yaşadınız Mı?
Şekil A
Hiç dişinizin yanında bir diş daha çıktı mı?

#Subarusti

1|0
255

En İyi Kız Görüşü

• Benim üstten çıkmıştı diş doktorum üstten çıkan dişin daha sağlam ve uzun ömürlü olduğunu, yinede seçim hakkım olduğunu söylemişti. Bende siz daha iyi bilirsiniz dedim. Altta ki eski dişi çekti, yeni çıkan diş eskinin yerine kayacak merak etme demişti. Dediği gibi oldu hiç acı çekmeden dişlerim düzenli oldu.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Toplam 37 adet diş vardır. Bu şekilde toplam 3 diş çıktı.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 24

• Hayır olmadı. Ama erkek bir kuzenim bize geldiklerinde onun ağzında görmüştüm ve zaten sevmediğim için ona uzaylı muamelesi yapıyordum asd çocukluk aklı :d

0|0
    1|0
  • o ondekı dıs cıkacak
    arkasından yenısı gelecek.
    oglumun basına gelıyor sıklıkla : )

1|0
    0|0
  • Evet sonra çektiler iyileşti. Pek acı çekmemiştim kısa sürede de düzelmişti.

0|0
    0|0
  • Benim çıkmadı ama yeğenim de aynı durumu yaşıyor, onun da dişi dediğin gibi ama henüz bir doktora gidip göstermedik.

0|0
    0|0
  • Hayır dişlerim çok düzgün ama oğlumun dişleri çok ayrık büyüyor ne yapacagm bilmem

0|0
    0|0
  • Hayır ama oluyor böyle şeyler bazılarının damağında diş oluyor googleda arat neler var

0|0
    0|0
  • Benim yan yana fazla disim varmis altta ortodontiye baslayinca cektirmistim fazla olani

0|0
    0|0
  • Çıktı

0|0
    0|0
  • Yok valla inci gibin dişlerim var :)

0|0
    0|0
  • Benim çıkmıştı eskisini çekti yeni gelen düzeldi

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam