Elektrikli diş fırçasının kullanımından memnun musunuz?

Elektrikli diş fırçası, manuel diş fırçasından daha temiz dişlere sahip olmamızı sağlıyor...
Elektrikli diş fırçasının kullanımından memnun musunuz? Peki aranızda elektrikli diş fırçasını kullanmayanlar var mı?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kullanıyorum ve memnunum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Gözle görülür bir biçimde fark ettiriyor bence kesinlikle, daha düzgün şekilde temizleniyor dişlerimiz, diş etlerimiz.

1|0
    0|0
  • almaya niyetliyim lakin bir türlü bu konuda bir alışveriş yapamadım henüz:)
    kullanan arkadaşlarım memnn olduklarını söylüyorlar

1|0
    0|0
  • Normal bir diş fırçası ve macunuyla gayet iyi sonuçlar alıyorum.. paranız cebinizde kalsın fazladan masrafa gerek yok :)

1|0
    0|0
  • Her sabah olmasada haftada 3-4 gün elektrikli dış fırçası kullanırım. Sabah uykudan yeni kalkmışsın elektrikli diş fırçası beyinim için hoplatıyor :) O yüzden aralarda normal dış fırçasıyla devam ediyorum..

1|0
    0|0
  • Elektrikli diş firçamdan memnunum kolaylık yapmışlar elim uyuşmuyor böyle hem agshshsjsj :D Bu soruyu da dişlerini fırçalarken hatırladın dimi seni gidi seniiii :d

1|0
    0|0
  • Memnunum

1|0
    0|0
  • 4 senedir kullanıyorum. Bence cok çok iyi..

1|0
    0|0
  • Kullanıyorum ve memnunum

1|0
    0|0
  • hiç denemedim

1|0
    0|0
  • Elektrikliler her bolgeye nufuz ettigi icin daha saglikliymis.

1|0
    0|0
  • evet baya kullandım memnundum sonra normal kullanmak istedim birazda ama yine elektrikli kullanıcam herhalde

1|0
    0|0
  • Çocukluğumdan beri istediğim, ama bir türlü sahip olamadığım birşey. Alacam yakında ama.

1|0
    0|0
  • memnunum bir kez kullandıktan sonra normal diş fırçası kullanmak istemiyorum haliyle

1|0
    0|0
  • hayır hiçbir faydası yok

1|0
    0|0
  • Kullanıyorum ama çok da ahım şahım bir özelliği yok.

1|0
    0|0
  • kullanmadım bılemıyorum.

1|0
    0|0
  • Alicaktim ama kötü yorumları görünce vaz gectim riske atmaya degmez, normal de fircalariz

1|0
    0|0
  • 2 tane bozdum manuele gectim

1|0
    0|0
  • Kullanmıyorum ne gereği var basit fırça işimizi görür

1|0
    0|0
  • kullanmam

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam