BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Elektrikli diş fırçasının kullanımından memnun musunuz?

Elektrikli diş fırçası, manuel diş fırçasından daha temiz dişlere sahip olmamızı sağlıyor...
Elektrikli diş fırçasının kullanımından memnun musunuz? Peki aranızda elektrikli diş fırçasını kullanmayanlar var mı?
Elektrikli diş fırçasının kullanımından memnun musunuz?

0|0
433

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 32

• Elektrikli diş firçamdan memnunum kolaylık yapmışlar elim uyuşmuyor böyle hem agshshsjsj :D Bu soruyu da dişlerini fırçalarken hatırladın dimi seni gidi seniiii :d

1|0
    0|0
  • Her sabah olmasada haftada 3-4 gün elektrikli dış fırçası kullanırım. Sabah uykudan yeni kalkmışsın elektrikli diş fırçası beyinim için hoplatıyor :) O yüzden aralarda normal dış fırçasıyla devam ediyorum..

1|0
    0|0
  • almaya niyetliyim lakin bir türlü bu konuda bir alışveriş yapamadım henüz:)
    kullanan arkadaşlarım memnn olduklarını söylüyorlar

1|0
    0|0
  • Normal bir diş fırçası ve macunuyla gayet iyi sonuçlar alıyorum.. paranız cebinizde kalsın fazladan masrafa gerek yok :)

1|0
    0|0
  • Çocukluğumdan beri istediğim, ama bir türlü sahip olamadığım birşey. Alacam yakında ama.

1|0
    0|0
  • Gözle görülür bir biçimde fark ettiriyor bence kesinlikle, daha düzgün şekilde temizleniyor dişlerimiz, diş etlerimiz.

1|0
    0|0
  • evet baya kullandım memnundum sonra normal kullanmak istedim birazda ama yine elektrikli kullanıcam herhalde

1|0
    0|0
  • memnunum bir kez kullandıktan sonra normal diş fırçası kullanmak istemiyorum haliyle

1|0
    0|0
  • Asindirici gücü fazla ben bıraktım kullanmayı ön dişlerde kullanımı hiç tavsiye etmiyorum

1|0
    0|0
  • Elektrikliler her bolgeye nufuz ettigi icin daha saglikliymis.

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    22

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...