Dişlerdeki şekil bozuklukları kişiye "çekicilik/tatlılık" katabilir mi?

Herkes düzgün dişleri olsun ister. Ama bence; bazılarına şekli bozuk dişler çok yakışıyor. Mesela Tuba Büyüküstün çok güzel bir kadın. Dişlerinin de ona ayrı bir tatlılık kattığını düşünüyorum.
Dişlerdeki şekil bozuklukları kişiye Sizce dişlerdeki şekil bozuklukları, kişiye çekicilik/tatlılık katabilir mi?

2|4
8390

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Dişlerim biraz yamuk ama gülmeyi seviyorum kendimle yeterince barisigim tel taktirmayi falan da düşünmüyorum şu güne kadar hiç dis takıntım olmadi sağlık açısından problem yasamadigim sürece de olmaz 😃 uzun lafın kısası tatlılığı çekiciliği umrumda değil 😉

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 89

• Hayır

4|0
    1|1
  • @İpana varken bunları dert etmiyoruz azizim

lh3.googleusercontent.com/.../photo.jpg

1|0
    0|0
  • .

Ne kadar bozuk olursa olsun,

sağlık sorunu oluşturmuyor ise,

olduğu gibi kalabilir.

.

3|0
    0|0
  • Bir cok insanda bu bir yara gibi sanirim ama artik ailelerin cocuklarinda cokda titizlendigi bir konu fakat genede bazi insanlarda cekicilik degilsede bir sevimlilik etkisi olabilir heleki Tugba Buyikustun disleri bozuk kategorisindeyse fazlasiyla sevimli :)

1|0
    0|0
  • ehuhuhu, bu kadını çok beğeniyorum, mikemmel ve mütüş.. birde gözü koyu kahverengi olsa dahada mütüş

1|0
    0|0
  • Şekil bozukluğunun kaç derece olduğuna göre değişir :)

1|1
    0|0
  • Totalde tatlı olan biri dişi yamuksa da tatlı olur. Ama yamuk diş insanı tatlı yapmaz

1|1
    0|0
  • www.google.com.tr/search emin misin :D

1|0
    0|0
  • deniz narin senin neden tüm soruların popüler oluyor yahu. ne zaman ks'ye girsem baş köşede görüyorum seni. aileden biri oldun artık o derece gözüm alıştı

1|0
    0|0
    • Çok tatliş sorular soruyorum belki de 😌 Nüfusunuza alın beni 😄

• 1) Pembe profil
      2) Profili gizli değil ve düzgün bir fotoğrafı var
      3) Yaklaşık 20.000 yorum yazmış dolayısıyla belirli bir çevresi var :)

• Profilim 1 yıldır gizliydi daha bugün açtım.
      Ama sorunların vitrinde olması çevreyle ilgili değil yönetim seçiyor.

• Ne kadar tatlı bir adam dimi disnskjdn

www.google.com.tr/search

1|0
    0|0
  • belki kisiye bagli birsey :)

1|0
    0|0
  • Bazen evet bazen hayır. Ama kişiye "karakteristik" özellik katar. Çünkü aynı görüntüyü kolay kolay başka insanda göremezsin.

1|0
    0|0
  • Bitek üst ön ikilinin bir solundaki az diğerinin üzerinde bakınca bence kötü görülmüyor ama hiç bir katkısını göremedim diyeceğim ama belkide çok görme fırsatım oldu ben görmedim. Oyüzden kendi hatamı başkalarına atıp günah almayayım

1|0
    0|0
  • İnci gibi olanların çoğu yapılı oluyor en azından kendi dişimi kullanmayı tercih ederim yamuk değil rengi de iyi daha ne olsun :))

1|0
    0|0
  • bir iki diş bazen tatlı durabiliyor mesela ben 😂

1|0
    0|0
  • bu birtane örnek bulsan bulsan 2 3 tane daha bulursun istisnalar

1|0
    0|0
  • bence katamaz.

1|0
    0|0
  • Katamaz bence.

1|0
    0|0
  • bazılarında evet güzel duruyor

1|0
    0|0
  • tatlılık ktıyor bazılarına

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    69

Kızlar Ne Diyor 82

• Japonyada kasti olarak düzgün dişlerini bozuyorlar, tatlı görünmek için :D Nasıl desem, yüz tipine bağlı ya çekicilik veya tatlılık katması

1|0
    0|0
  • Benim dışlerim düzgün değildir 😊 Ama bana ait kimi sever kimi sevmez😊Ben kendime yakıştırıyorum 😊😊😊

1|1
    0|0
  • çekicilik mi kesinlikle hayır... ama tatlılık olabilir eğer melanie martinez gibi dişlerininiz varsa.

1|0
    0|0
  • Artık dişi olan insanlara katıyo :D

1|0
    0|0
  • katmıyor

1|0
    0|0
  • Olabilir:) Ama yine de düzgün dişler daha iyi, tabii.
    -Gecen bol olsun.-

1|0
    0|0
  • nadiren, erkeklerde çok itici duruyor at ağızlı gibi o ne :D

1|0
    0|0
  • Tavşandişler sempatik oluyor.😊

1|0
    0|0
  • Eğer fırçalıyorsa evet

1|0
    0|0
  • Severim hafif çarpık dişleri :)

1|0
    0|0
  • Bozukluk kimseye yakismiyor.

1|0
    1|0
  • Sanmam ya katmaz bence😕

1|0
    1|0
  • Benim dişlerim yamuk yani pek te gülemiyorum tel taktırmak istiyorum ama şimdiye kadarki tüm ilişkilerimdeki adamlar bana çok tatlılık kattığını söylediler hem de büyük ısrarlarla o yüzden taktıramadım şuanki eşim de çok beğeniyor neden anlamıyorum. 😛😛

1|0
    0|0
  • Özellikle ayrık diş çok çekici

1|0
    0|0
  • ben simetri hastasıyım galiba gelemiorum simetrik bozukluklara

1|0
    0|0
  • Herkese yakışmıyor ama

1|1
    0|0
  • Dis doktoruma on 2 disimi yap dedim ( aynen resimdeki gbi). Tuba buyukustun gbi disin var aasla yapmam cok dogal ve guzel dedi😆tesadufun bu kadari

1|0
    0|0
  • benimkiler düz ama bence çok aşırı olmadığı sürece o dediğin dişlerde sempatik duruyor -bazilarinda- ayrica dis teli kullanan kızlarda tatli oluyorlar😊😊

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Dış çok önemli katmaz

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    62
Yükleniyor... ;