BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Yakın arkadaşınızın dişleri berbat şekilde olsa ne yapardınız?

Merhaba arkadaşlar en yakın arkadaşınızın dişleri çürük bakımsız berbat bir durumda olsa hatta sizi rahatsız eder derecede olsa ne yapardınız? Ona ne önerirsiniz?
Yakın arkadaşınızın dişleri berbat şekilde olsa ne yapardınız?
#Subarusti

3|0
5013

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla ağzının içine sokulmamak lazım. Dişleri kötü diye arkadaşlığımı keseceğiz. Ne yapalım yani..

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 49

• Kolundan tutar benim diş doktoruma götürürdüm😂 daha dün doktordaydım her 3 ayda bir kontrole giderim karşımdaki insanında ağız sağlık ve bakımına dikkat etmesini isterim

0|1
    0|0
  • Dişlerime hem kendim hem de çevrem için özen gösteririm, aynısını karşı taraf için de beklerim. Rahatsız olduğumu güzel bir dille anlatırdım. Neler yapabileceğini/ yapması gerektiğini söylerdim.

0|0
    0|0
  • O kadar yakın arkadaşım ise açık konuşurum. Dişlerin ağzın bakımsız daha dikkatli olsana derim. Hatta discimi öneririm.

1|0
    0|0
  • Doktorlarımdan birine randevu almasını önerirrdim ne yapcam :) gerçi insan o kadar kötü ağızdan utanır ama ne edelim :)

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey 🙆🏻 İnsanları oldukları gibi kabul etmeliyiz

1|0
    0|0
  • Sevgilim veya kocam olmadığı için dişleri beni ilgilendirmez fakat kendisi yardım isterse, birkaç şey önerebilirim..

0|0
    0|0
  • Öneririm diyenler yalan söylüyor kirilmasin diye söyletemiyosun

0|0
    0|0
  • Ya disciye gitmesini soylerim ya da fazla gorusmem benimde çok rahatsiz olduğum durumlardan biri çünkü

0|0
    0|0
  • İncitmeden başka birisini örnek verip lafa girerim sende Şöyle yapsan iyi olur derim

0|0
    0|0
  • bir çok arkadaşımın ki kötü, ama bunları onlar da biliyor. Ben sıkntı etmiyorum.

0|0
    0|0
  • Canim cok iyi bildigim bir dis doktor arkadasim varr gel su disleri guzellestirelim guzelligine guzellik katarim derdim 😂😂

0|0
    0|0
  • Açık bir dille kırmadan incitmeden ifade eder dile getiririm bu konuyu...

0|0
    0|0
  • gel beraber dislerimizi fircalayak öbür türlü kırıla bilir

1|0
    0|0
  • Kırılmasın diye söylememiştim ama o konuşurken yanından kaçıyordum :'D

0|0
    0|0
  • Dişciye gitmesini. Hatta korkuyosa veraber de gideriz.

0|0
    0|0
  • diş macunu fırçası diş ipi filan hepsini alır veririm eline bir zahmet kullansın :D

0|0
    0|0
  • Sevgilisinin onu nasıl öptüğünü merak ederim sorarım ben konuya girecek yer bulurum

0|0
    0|0
  • kanka diş doktoruna gitmeyen evde kalıyormuş ama genede sen bilirsin derdim😂😂😂

0|0
    0|0
  • Sana bir şey soyleyecem ama kızma senin iyilgin icin diyerek cümleye başlar devamını getirirdim

0|0
    0|0
  • dogruyu soylerim kibarca
    kesinlikle alinmaz hatta beni daha cok sever

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    29

Erkekler Ne Diyor 12

• Diş bakımını yapmasını söylerim.

3|0
    0|0