Yarın dolgu yaptıracağım, iğne yaparlar mı?

Yarın dolgu yaptırmaya gidicem 6 tane disime acaba iğne yaparlarmi yapiyolar sa acitiyormu ya da kanal tedavisi yaparlarmi ençok ondan korkuyorum 😢😢

0|0
79

En İyi Erkek Görüşü

• 6 tane disin hepsini bir günde yapmıyorlar. en fazla 2 tane yaparlar 1 günde iğne yaparlar çok ağrı sizi olmaz iğneden korkmuyorsan kanal tedavisi de aynı iğne vuruyor işlemi farklı sadece

0|0
    0|0
    • Igne ilk defa yaptiricam ağzıma ve cok korkuyorum

• korkma emin ol iğneyi yaptıktan sonra bumuymus dersin benim 8 tane dişime dolgu yapildi 9 disi kurtaramadı kanal tedavisi yaptı hala sağlam maşallahı varmış doktorun

• Peki kanal tedavisini nasıl yapiyolar

En İyi Kız Görüşü

• dis çürümüsse ve dolgu yapacaklarsa eger bana bir kere soruldu iyneyle uyusturmak için ben kabul etmedim. bilemem artik orasini. sorman gerekir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Yapıyorlar tabii ki

0|0
    0|0
  • iğne yapmadan olma

0|0
    0|0
  • tabiiki igne yaparlar yoksa dayanamazsin

0|0
    0|0
  • valla acıyo hem & dişe yapmazlar akıllım)))

0|0
    0|0
  • Bende dolgu yaptırmıştım önce iğne vurdurmadım sonra dayanamadım iğne vururdum. İğne vurduktan sonra daha rahat oldu. Hem iğne acıtmıyo bile

0|0
    0|0
  • dolgu acıtmaz kanalı bilmem

0|0
    0|0
  • Kanal tedavisi yaparlarsa Allah yardım etsin.

0|0
    0|0
  • Korkma hiç bişey olmuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kork bencede dişlerini eline verecekler.

0|0
    0|0
  • iğne yapıp uyuşturuyorlar ama merak etme çok acımıyor

0|0
    0|0
  • Acımıyor korkmana gerek yok.

0|0
    0|0
  • 6 disine birden yapmazlar genelde igne yapmak istemiyorlar biraz cekiceksin dayanamazsan igne yapar en fazla 2 disini yapar zaten stres yapma ;)

0|0
    0|0
  • Bende yaptiricam 2 hafta sonra lutfen update yap bizi. Bende bilmek istiyorum 3 tane yaptiricam ben

0|0
    0|0
    • Ikimizde magduruz yaptırmak zorundayız 😂

• Tamam haber ver lutfen. xx

• Canim ben yaptırdım dolgu mu 😊 şöyle oldu doktor iğne yapmadan başladı dişi oymaya öyle çok acidi bende iğne vurdurdum öyle çok rahat ettim hiç acı hissetmedim sende iğne yaptir önce ve gittiğim hastaneyi sana önerebilirim tabi istanbuldaysan doktor bayan ve cok güzel ilgileniyor eğer bunu okuduysan bana mesaj at tamam

• iğne yaparlar

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;