BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

20 yaş dişleri sakıncalı mı?

19 yaşındayım ve ilk 20 yaş dişim 16 yaşımdayken başladı ve gördüğüm kadarıyla düzgün çıkıyor ama bazıları aldırıyor bu dişleri benimde aldırmam gerekir mi diş doktoruma sprduğum da geçiştir işti başka bir hekime mi danışsam acaba? Aramızda 20 yaş dişlerini aldıran var mı?

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

• 20 yaş dişleri eğer üst ve alt damaklara zarar vermiyor İki diş de birbirine kapanıyor ve yeterince arkada yer varsa kalmasının sakıncası yok sanırım. Ama hiç bir yararı yokmuş. Benim damaktan çıkmamıştı ama hiç bir problem yoktu. Hastaneye gittiğimde öğrendim ki diğer dişleri de çürütmüşler üç gün önce aldırdım ben de. Ağrısı şişliği morlugu çok fena ama.

0|0
    0|0
    • Oha 2 tane daha var çıkıcak uçları gözüksün bende aldırıyım bari

• Ahahah :) Geçmiş olsun iyi ki daha büyük problemlere yol açmadı. :)

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• 20 yaş dişleri eğer ağrı yapmıyosa aldırmaya gerek yok ama ileride çürüme riski çok yüksek ve bazıları kötü gözüküyor diye aldırmak istiyor ağrı yoksa sana bağlı

0|1
    0|0
    • Pekala kalsın keratalar :D bir zararı yok ağrı vs yapmıyor 6 ayda bir kontrole gitsem çürüme riskine karşı sıkıntım olmaz heralde

• aldırdım manyak bir şey tek tek alınıyor zaten biranda hepsini almıyorlar çok kötü bir acısı var

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu neslin agiz yapisi 32 disi kaldirmiyor. 4 tanesini aldirmazsaniz diger dislere baski yapiyor.

0|0
    0|1
    • Ben maymunum ya o zaman dişler tam oturmuş ağzıma kfkglglhphşrlgşh

• Aldirmadigiz takdirde disleriniz (20 yas dislerininin) baskisindan dolayi egrilmeye baslayacak. O zamam maymuna donebilirsiniz suphe yok.

• Sakincali agri yapar cokk

1|1
    0|0
  • @İphana

0|1
    0|0
Yükleniyor...