Diş teli takanlar bakabilir mi?

diş teli takmak istiyorum bilgi verrmsnz ne kadar maliyeti avantaj ve dezavantajları

0|1
54

En İyi Erkek Görüşü

• Ya biraz sıkıntılı bir süreç ben taktım ve çıktı. 1 yıl kaldı ama bir sor ne acı çektim ilk zamanlar çok rahatsız ediyor. Sonra demir ya ağzına bazen yara filan yapıyor. Sonra kötü bir görünüşe yol açıyor bazen. Ama bazı insanlarda çok tatlı duruyor ya da tipine gidiyor. Ama bende gitmiyordu ondan emindim. Ahahaha yani şans işi neyse işte. Ama çıkınca çok rahat ve gururla gülebiliyorsun. Ve dişlerim bembeyaz inci gibi ve gülüşüm de yakıştı bana eminim bundan eskiden ben gülünce insanların yüzü ekşirdi. Şimdi bazıları hayran hayran bakıyor anlıyorum 😁😁😁😁

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• özelde veya devlette yaptırmana göre değişir tel takmak hem sorumluluk isteyen hemde sıkıntılı bir iştir ve süreçtir 3.5 sene tel taktım yaklaşık 1 sene önce telleri çıkardılar sonuç muhteşem doktorum da gayet iyi bir doktordu özelde yaptırdım maliyet olarak avantajı pek yok diyebilirim ağız sağlığı açısından düşünüyorsan 5 bini gözden çıkar derim özelde. devlette de ne kadar hijyenik olur bilemem yediğin içtiğin ayrı bir derttir yazın erik yiyememek ekmeği elinle bölmek yemek yerken diş tellerinin arasında yemek kalması ve bunu temizlemek için önce fırçalayıp sonra ara yüz fırçası ile temizlemek yaklaşık her akşam yarım saatini dişlerine ayırmak demektir. yanlışlıkla kırdığın braketlerin maliyeti de bu tedavinin ekstra ödenmesi gereken ücretler kısmındadir diş teli takılı bir durumdayken flor tedavisi uygulamak yılda 2 kere dişleri çok güzel beyazlatiyor. kısacası tavsiyem maddi açıdan uygunsan özelde yaptır. takmaktan da hiç korkma olumsuz bir şey düşünme çıktığında ki mutluluk tarifsiz ve kelimelere sığmaz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Tel taktirirsan dişler zamanla duzelir. İlk başlarda azinin içinde bazen kuçuk yırtılma yara gibi şeyler oluyor ama abartılı değil. Yemek yerken bıçak kullanman lazım. Teli siktiklarindan 1 hafta yemek problem oluyor biraz sulu yemek lazım ekmek aradı yemek zor. Yemekten sonra fircalaman lazım. Gerçekten değiyor taktirdigına.

0|0
    0|0
  • Dışarda yemek yemek problem. Bakımlı kullanmazsan süresi uzar, fiyatı 4-5 bin civarı özelde, devlette daha az lakin bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Yararı faydası sayısız.2500-4000 TL arasında değikenlişk göstermek de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yorumlarda yazılan şeyler ve daha beterlerini çok çok okumuştum çok yakın zamanda taktırdım öyle ağrı falan olmadı dayanılmaz şekilde çok hafif sıktı sadece Ağzım yara da olmadı her şeyi kişiye göre değişiyor tabii bunlar Olsa bile taktırmamak ki çok saçma Çünkü ömür boyu kötü dişlerle gezmek var bir de bir süre sıkıntısı çekmek var yani önyargılı olmadan kararını verdiysen taktır

0|0
    0|0
  • yaa zor kullanımı ben 6000 tl ye taktırdım sadece üste sakız çiğniyemiyorsun asitli içeçekler sert yiyecekler yiyemiyosun yasak bide yemekleri ısıramıyosun lokma lokma yemen lazım mesela elmayı ısırarak yiyemezsin dilimleyip öyle yiyebilirsin takılırken acımıyor ama takıldıktan sonra ilk 1 hafta ağrısı çok ve ağzının içi yara oluyor düzenli olarak fıçalaman gerekiyor ben bir kere kola içmiştim telim çıkmıştı bir tanesi hem tel çıktıktan sonra aparat takıyorsun bir tane öyle iştee

0|0
    0|0
  • 3bin tl bulur rahat

0|0
    0|0
  • 3-4-5 bin arası değişir. Gideceğin dişçiye gore

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;