BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Bir kızın tek problemi dişlerinin yamukluğu olsa bu sizi çok rahatsız eder mi?

Etrafımdakiler çok güzel olduğumu söyler hatta şuana kadar hiçbir sevgilim dişlerimin yamukluğunu sorun etmedi bir kız çok güzel olsa ama dişleri bozuk olsa sizi ne kadar rahatsız eder

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

• Biz erkekler kadınları önce kalçalarıyla değerlendiririz , he sonra dişlerime bakarmısınız? dersen hayır memelerine bakarız , he sonra dişlerimi görürmüsün dersen bize yüz vermezsen arkandan zaten dişleri de yamuktu diyebiliriz...

0|0
    0|0
    • Şuana kadar hiçbir sevgilimle ilişki yaşamadım ki burda yaşımdan küçüğüm. Hiçbir sevgilim de öyle demedi. Hatta eski sevgililerimin çoğu aylar sonra barışmayı denedi

En İyi Kız Görüşü

• Rahatsız edecek bir durum yok hatta çoğu kişiye yakışıyor

0|0
    0|0
    • Eni sonu tel taktırıcam ama ben kendimi çok kasıyorum ancak arkadaşlarım da güzelliğimin dişlerimden ön planda olduğunu söylüyor

• Ya tel falan tartırma herkes kusursuz olmak zorunda değil ki

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendin rahatsız oluyorsan taktır sonra pişman olursun ilerde. Ayrıca güzellik göreceli bir kavramdır ama diş güzelliği daha net bir kavramdır

0|0
    0|0
  • Bni eder bnmde dişlerim yamuk degil allahtan

0|0
    0|0
  • adriana lima gbi mi

0|0
    0|0
  • kardeş bence sen 14-15 yasinda falansin ve takmissin bir sevgiliye guzellige-yorumlari okudum- bir erkegin dusuncelerine gore kendini sevip sevmeyecegine karar veriyosan zaten birak disleri genel olarak kale almaya gerek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...