BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Karşı cinste sizi güzel bir gülüş mü yoksa bakışlar mı daha çok etkiler?

Gözler kalbi yansıtır denir ancak dişlerden etkilenen kitlenin de sayısı hatırı sayılır derecede fazla :) Dişler, sağlıklı ve temiz görüntü ve güzel gülüş cidden önemli...Karşı cinste sizi güzel bir gülüş mü yoksa bakışlar mı daha çok etkiler?Hangisi sizce?

1|1
4740

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

• Dişleri gösterekrek gülmeyi sevmiyorum bence kimseye de yakışmıyor zaten az bir tebessüm yterli bakışlardaki samimiyet ve sıcaklık gülüşden daha önemli benim için

1|0
    0|0
  • hem gülüşlerı hemde anlamlı bakısları yurekten bakıslar

1|0
    0|0
  • İkiside etkiler tabii ki ama daha çok gülüşler etkiler nedeni bilinmez ama çoğu kişi gülüşlerden etkilenir

0|0
    0|0
  • Ben bakışa da gülüşe de bakmam
    Kıza bakarım tümüyle hot or not skalasında benim için ya çekicidir ya da değildir...

0|0
    0|0
  • Güzel bir gülümseme ilişkinin başlamasına yol gösterebilşr

0|0
    0|0
  • parlak dişlerle güzel bir gülüş tabiki adamı eritir

0|0
    0|0
  • hayır beni daha çok duruşu ve yürüyüşü etkiliyor desem anlarsınız heralde ;)

0|0
    0|0
  • gülerken ki gözleri, bakarken gülüşü bir bütün bence

0|0
    0|0
  • İkisinin kombini 😬

1|0
    0|0
  • bir bakış kalbimi çalar

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    29

Kızlar Ne Diyor 46

• dişlerde önem teşkil ediyor sonuçta sevdiğinin gülüşü senide güldürür mutlu olduğunu anlarsın pozitif enerji yayar gülmek yoksa asık suratlı kişiler dahamı sempatik yani diyeceğim oki bir insanda bakışlar kadar beyaz gülüşlü olmakda önem arz ediyor

0|0
    0|0
  • Gözleri beni daha fazla etkiler bakışı böyle çipil çipil köpek yavrusu gibi 😍

1|0
    0|0
  • Dişler hijyeni, gözler duyguları anlatır bana göre. O yüzden ikisinin de olması lazım...

1|0
    0|0
  • Büyük ihtimal bakışlar gülmekte olabilir ama gülmek derken anırmak gibi birşey değil hafif gülümseme falan dkmsodmsl

1|0
    0|0
  • İçten dolu dolu ışıl ışıl gülüşler.. o sırada dişlere değil gözlere baktığım için..😂😂

1|0
    0|0
  • İkisi de eşittir ama gülmekten kaçıyorsa 😒😒 no no no

0|0
    0|0
  • Kesinlikle gülüş. Sarı dişler her şeyi başlamadan bitirebiliyor.

0|0
    0|0
  • Bakiş daga onemli, gulusu de guzel olsun. Ama uzun boylu olmazsa, ikisinin de onemi yok 😏

0|0
    0|0
  • düşündüm de neyinden etkilendim diye :D gülüşü daha güzel

0|0
    0|0
  • ses bakış duruş... gülüşü de ekledim artık... Bakış derim...

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    36
Yükleniyor...