BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş beyazlatma yöntemleri var mı?

Evet biraz çok duyulmuş soru olucak ama belki değişik fikirler veren olur karbonat limon çilek muz vb. Gibi yöntemler cidden işe yaramadı diş operasyonları var ama yanaşmıyorum gerçekten işe yarayan yöntem varmı?

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• Diş fırçalama tarzını düzgün yapıyor musun? oda etkili oluyor. Birde sigara içenlere özel diş macunu var kullanmasan bile onu al çok pahalı değil. Emin ol bir kaç gün düzgün fırçalamayla beyaz olurlar. Ben 1 kere beyazlattım 2 yıl oldu hala beyazlar her gün fırçalıyorum yemeklerden sonra sabah kalkınca ve saire. Hatta ben sigara kullanan biriyim.

0|0
    0|0
    • İsmi ne peki

• eczaneye git iste sana gösterir zaten bir kaç farklı türü var sen ona hem söyle o sana en iyisini verir. hepsi farklı tarzda ben buraya yazarsam acaba reklam olur mu neyse ya clinomyn kullanmıştım zaten eczanede tek o vardı. tadı iyi bir şey değil ama güzel. onu da şey zamanı kullandım bir ara hafif sararma belirtisi vardı ondan kullandım. Birde sürekli kullanma bu macun diş minesine zarar veren yapısı var 1 tüp bitir sonra normal macuna dön.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Karbonat limonla ugrasmayin sakin disleri eritiyor benim disimde oyulma oldu sizin de olabilir. Signal white now kullanin cok iyidir faydasini gorursunuz

0|0
    0|0
  • diş beyazlatma tozu kullan etkili olur ama 2-3 günde bir diğer günlerde normal şekilde fırçala

0|0
    0|0
  • Karbonat ve limon ise yarar. düzenli yapmalısın. Mesela haftada 1..

0|0
    0|0
  • Çamaşır suyu

1|0
    0|0
  • Tek çare profosyonel hekim

0|0
    0|0
    • Doğrudur ama şu an imkanlar kısıtlı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!