BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş beyazlığı nasıl sağlanır?

Dişlerimin tam olarak beyazlamasını istiyorum,i kendi yöntemlerimle nasıl sağlayabilirim?

2|0
1117

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Her diş yapısının elementi farklıdır, bu yüzden kimi daha beyaz olur kimi sarılaşmaya daha yakındır. Düzenli olarak bakım yap doğal rengine döneceğini görürsün, diş ipi kullanmayı unutma.

0|0
    0|0
  • temızletıp macunlanarak.. kı buda dış etleri ve diş dokusuna zarar verıyor...

0|0
    0|0
  • karbonat+kaya tuzu+elma sirkesi karıştır kullan
    sade karbonatta olur

0|0
    0|0
  • En fazla kendi orjinal rengine döndürebilirsin.

0|0
    0|0
  • Temizletmen gerek ve günlük bakim önemli.

0|0
    0|0
  • çilek ve karbonat.

0|0
    0|0
  • Beyazlatarak.

0|0
    0|0
  • Bakarak

0|0
    0|0
  • Düzenli fırlacalrsan

0|0
    0|0
  • Fırcala

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    6

Kızlar Ne Diyor 11

• karbonat 2 kere yap dis fırcalar gibi.
    TARİFİ; 5 cay kaşığı karbonat 5-6. damla su
    daha sonrada 2 kere fırcala dişlerini dis fırçası ile sana tavsiyem "İPANA" kullan. 😀 bunu sadece bugun yap diger gunler öze li olarak 3 kere fırcala beyazlama iyi olacak ayrıca 5 dakika limon bekleyebilirsin. 😃

0|0
    0|0
  • Karbonat ve limon en doğal çözümlerden. Fakat hayalindeki gibi olmaz, her dişin yapısının farklı olmasıyla beraber dişlerimiz aslında sanıldığı gibi beyaz renginde değildir. Ama tabi lekelerin önüne geçmekse mesele; diş macununu mesela sigara içmiyorsan bile sigara içenler için olanlarından alırsan daha etkili geleceğini düşünüyorum. çay, kahve ve meyvesuyu içerken pipet kullanılması , içeceğin içindeki şekerin ve rengin doğrudan dişinin üstüne işlemesine engel olmuş olursun ve bu büyük artı.
    Hastaneye gidip tam temizleme yaptırırsan gerçekten çok etkisi oluyor. Dişlerin üzerindeki çiziklerin arasında lekeler oluşur ve hastanede diş çiziklerini kapatıp , beyaz cila gibi bir şey uyguluyorlar. Ben çok yaptırdım ve çok iyi

0|0
    0|0
  • Karbonat ve limon
    Tuzlu su gargarası
    Limonlu su tüketmek

0|0
    0|0
  • Colgate White now ile..

1|1
    0|0
  • Ben karbonat kullanıyorum bembeyaz oluyor

0|0