BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dişçi koltuğuna oturmadan önce bana neler önerirsiniz?

Dişçi koltuğuna oturmadan önce bana neler önerirsiniz 😅 ?
Birazcık korkuyorum 🙄

1|6
1326

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdiden geçmiş olsun.
    Korkacak hiç bir şey yok. Gerçekten canınız yanmayacak. Eğer tedavi gerektiren bir durum olursa da uyuşturucu iğne yapılır. Hiç bir şey hissetmezsiniz.
    5 Kere ameliyat masasına yatmış birisi olarak konuşuyorum. Rahat olun. İşlemler bitince "ne kolaymış" diyeceksiniz.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim.
      Kanal tedavisi dedi doktorum 🙄

• Sağolsun çok ilgili bi' doktor. Sohbet muhabbet tedaviye başladık. Bir kaç defa gideceğimi söyledi 😕

• EİC seçimi için teşekkür ederim Sistem.

En İyi Kız Görüşü

• Kendi kendini cesaretlendir. Oraya çoğu kişi oturuyor, işlem görüyor. Onlar dayanıyorsa sen de yapabilirsin :) Başka şeyler düşün işlem sırasında, sıkıntın gidecek ve dişlerin daha iyi olacak bunları düşün :) Ben 4 yıl boyunca tedavi gördüm sürekli, insan alışıyor gide gele zaten :)

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Dişlerini fırçala gitmeden önce ve o koltugu oturunca gözlerini kapa denilenleri yap canın acırsa doktora işaret et devam etmez zaten bir iğne daha vurur korkma

0|0
    0|0
  • ya ne korkuyosunuz Allah aşkina sanki ameliyata giriyosunuz ben kücüklükten beri hic korkmam

0|0
    0|0
  • bende korkuyordum ama korkulacak pek birsey yokmus iki kere gittim

0|0
    0|0
  • yanında gideyim istersen birinci sınıftan beridir dişçiye gidiyorum kanka oldum hepsiyle üni 2. sınıfım özledim o koltuğu

0|0
    0|0
  • İğne biraz acıtır ama uyuşturmak için şart. Onun dışında korkacak bir durum yok. Günlerce sıkıntı çekmekten iyidir o koltuğa oturmak.

0|0
    0|0
  • Korkma😄Bende korkuyodum ama korkcak hiçbişey yokmuş😄

0|0
    0|0
    • Bu denli diş problemi yaşamadığım için azıcık korktum 😅

• Dişçiden korkma diş. ağrısından kork😂

• Ayy çok şükür diş ağrısı hiç çekmedim 😅

• dişlerini temizle , ağzın temiz olsun, korkmana gerek yok bir iğne yaparken acıyo sonra bişey hissetmezsin

0|0
    0|0
  • Nedense damaktan vurulan iğne harici bana keyif veriyor.

0|0
    0|0
  • Bende sıra bekliyorum. 1.5 yıldır geldiğim için insan alışıyor :) evim gibi fjjshs

0|0
    0|0
  • Guzel olucak dislerini ve agrisiz gecelerini dusun derim ;)

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    15

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...