BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Ağız kokusu nasıl giderilir?

Agiz kokum kendimi bildim bileli var ama engel olabiliyordum son sıralar daha da artti sinuzitten supheleniyorum. Burnumun ust kismi tikali ama boyle burnumdan konusuyor gibiyim. arada alinda agri. Genelde bogazimi temizleme ihtiyaci duyarim boyle seffaf bir sıvı akar. aynisi burnumdan da sonra azalir sanki koku. oyle hissediyorum. Boyle agiz kokum burnumdan geliyor sanki bide. sabah serviste agzimi yuzumu kapiyorum ama anliyorum hala insanlar rahatsiz oluyor hatta nefretimsin agzina sicayim felan diyorlar. Anliyorum. Ama neden ki benim sucum mu. hep fırcalarim disimi surekli biseyler yerim sakiz cignerim ama yine olmuyor ! saglik ocagina gittik akut sunizit gibi bisey dedi. ilac falan verdi ama hala ayni. lutfen bir sey biliyorsaniz soyleyin. Yoksa nefesimi tutmaktan olecegim. bir de koku tam yok diyorum agiz icimde konusunca birileri burnunu kapiyor iste o an yikiliyorum. Bazen burnuma koku geliyor sanki aclik kokusu gibi. benden midir bu.

0|0
09

En İyi Erkek Görüşü

• Aksamlari bir bardak suya limon ve maydonozu koyup sabaha kadar bekletin ve o suyu icin. Agzinizda koku kalmayacaktır.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Bizim bir arkadaşta bize bu şekil çektirmişti yıllarca, sonunda evlendi ve doktora gitme gereksimin de bulundu mecbur, ve kokunun sebebi bulındu çok eskiden yenilip ama ne boğaza ne mideye giden genizin oralarda takılıp kalan ufacık bir kiraz çekirdeğinin çürümesi ile ortaya çıkmış, ameliyat ile aldırdı şimdi ferah..

0|0
    0|0
  • Bence sen kafana takıyorsun. çok kokuyorsa önce diş doktoruna gitmelisin. zaten o seni yönlendirir mide ile alakalıysa söyler ona göre tedavini olursun

0|0
    0|0
    • zaten gittim. Dislerin saglikli dedi.

• Dişlerinde çürük varmı? oda koku yapar ayrıca mide öz sıvısı azalınca koku yapar diye makale okumuştum

0|0
    0|0
    • disciye gittim sorun yok dedi dislerinde

• senin anlattığının aynısı bende de var :( çözümünü bulursan banada söylermisin

0|0
    0|0
  • bagirsaklarinda sürüyle kurtcuklar var canım eczaneden Kurt ilacı al ve en yakın zamanda doktora git

0|0
    0|0
  • sabah işe okula vs giderken naneli sakız çiğne alışkanlık et

0|0
    0|0
  • ben de bilmiyorum kesin çözümü sakız çiğnerim ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...