BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş teli taktırmayı düşündünüz mü?

6500 liradan başlıyor burada. diğer şehirlerde fiyat ne bilmiyorum.
Güncellemeler:
...

0|0
2530

En İyi Erkek Görüşü

• aynı şehirde olsaydık 4000 liraya yaptırabilirdim tellerini yengem diş doktoru :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet sonra gereksiz olduğunu düşündüm çok kötü değilse dişlerin sana da tavsiye etmem o kadar para bayıl ağzında telle gez acı çek bakımıyla uğraş yeterince bakamazsan diş yüzeylerin çürüsün çıkar yıllarca gece şeffaf dişlik tak bütün bunlara rağmen uzun vadede yine biraz bozulma olsun. O yüzden değmez diye düşündüm. Ben Ankaradayım taktırsam bir üni hastanesinde bir tık daha ucuza taktırırdım 6500 çok 😔 Gerçi bir yöntem var dıştaki teller sadece (max 6 ay o da dişin bozuksa ben gibi iyiyse 2-3 ay duruyor) arka kısım uzun uzun süre duruyor adını unuttum ondan istiyordum ve onun yaklaşık 10000e mal olduğunu duydum.
    Canım dişlerim

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

Kızlar Ne Diyor 24

• ben özelde taktırdım dolar üzerinden işliyo fiyatlar 7 yıl önce taktırdım o zamanlar 2 bin dolar 3 bine denk geliodu

0|0
    0|0
  • Dişlerim düzgün herhangi boşluk yok, düşünmedim hiç

0|0
    0|0
  • ben takdirdim 3 sene durdu inci gibi oldu...2 sene agizlikla dolasiyosun.. pek zahmetli sabir ister😯😯😲👑

0|0
    0|0
  • dolar uzerinden taktirmistim fazlasi tutuo hatta ama tavsiye etmiorum fazla yamukluk yoksa o zahmete demez...

0|0
    0|0
  • Buradada 5000-6000 gibi fiyatlar. Ihtiyacim yok ama hic düşünmedim.

0|0
    0|0
  • Çok pahalı ya ama sonunda güzel bir sonuç alırsın

0|0
    0|0
  • Çok şükür dişlerimin modeli düzgün o yüzden taktırma gibi bir düşüncem olmadı

0|0
    0|0
  • 5000 liraya taktırmıstım.. Her yıl ücretler artıyor, ne güzel (!)

0|0
    0|0
  • Dişlerimde bir problem olsaydı tabiiki ayrıca çok sempatik duruyor

0|0
    0|0
  • Evet ama fakirliğim buna müsade etmiyor

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    14
Yükleniyor...