BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş ağrısı için bu saatte napabilirim?

Dişim çok kötü ağrıyo uyutmadı çok şiddetli ağrıyo ne yapabilirim şu an

0|0
414

En İyi Erkek Görüşü

• Dişin ağrıyana kadar nerede idin? Karanfil filan varsa koy, ağrı kesici al.. en yakın zamandada hekime görün

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Soğuk su ile gargara yapın önce acıtır ama sonra iltihabı dondurur ve sarımsak ezip pamuğa koyup biraz ağrıyan dişte bekletin sarımsak yoksa karanfil ezip pamuğu nemletip karanfile bulayıp koyun çok geçmiş olsun

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• diş ağrısına yapılacak çok birşey yok, dişim çürüdü ve 1 hafta ağrısından ölü gibi gezdim. sonra geçti.

1|0
    0|0
  • tuzlu suyla gargara, karanfil vs yarında ilk iş çektirmek. hatta bence hemen çektirmelisin. Dolgu kanal falan hikaye bunlar git şimdi acile çektir kurtul dünya varmış dersin. sonra da yaptırırsın implant falan bişi olmaz

0|0
    0|0
  • Apranax antibiyotik bide acilde iğne başkada çözümü yok

1|0
    0|0
  • Pamuğa rakı dök az bişe dişinin üstüne koy biraz beklet hemen geçer rakı yoksa evde majezik agrı kesici olur

0|0
    0|0
  • uyku ilaci ic, yat uyu

1|0
    0|0
    • İlaç etki etmedi

• @hayalmee ben kendi imkanlarimla boyle dindiriyordum agriyi. soguk 1-2 sn dindirir, ama sonra agri artarak gelir. deneyimlerimle konusuyorum. isin bilimsel tarafini bilemem tabi

• Anladım kardeşim ben de sıcak iyi gelmiyor diye bildiğim için paylaşmak istedim sağol

• arveles bul iç bişy klmaz sonra doktor gt

0|0
    0|0
  • Karanfil veya tozu.

0|0
    0|0
  • Yapabiliosan disini unut

0|0
    0|0
  • Rrakı bass

0|0
    0|0