BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş renginizden memnun musunuz?

Araştırmalara göre insanlar diş renklerinden bir türlü memnun olamıyorlarmış.
Siz de dişlerinin beyazlığını yetersiz bulanlardan mısınız?

0|0
87

En İyi Kız Görüşü

• Sarı geliyordu dişlerim, temizletmek için doktora gittim. Meğer kemik yapım sarıymış, o yüzden dişlerim böyleymiş. Realitemin bu olduğunu öğrenince şikayet etmeyi bıraktım.

1|0
    0|0
    • Evet ve bu durum çok sinir bozucu. Bir şey yapamıyorsun :/

• Ya lekesiz ve sağlıklı olduktan sonra çok önemli değil aslında. Değilmiş yani, sonra fark ettim ben de.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• o zaman durmayın Sensodyne'nin 7 etkili formülüyle dişletiniz daha sağlam ve daha beyaz bir görünüme kavuşacak.

0|0
    0|0
  • hayır ben diş rengimden gayet memnunum araştırmayı derinleştırmek lazım asılsız haber :)

0|0
    0|0
    • Xper 1 araştırma gerçek.
      Ancak sen Fake olabilirsin.
      Alışığız xper 1 lerin yan hesap olup böyle asılsız, yanlış demesine
      Sana son cevabım.
      Yazarsan yazdığınla kalırsın.

• Yorum yapanların hepside benimle aynı fikirde, ayrıca sanırım onlar'da xper1 olup fake olabilirler :))) Hayır! ben fake değilim; master, xper9, xper6 ve guru olanların altta yorumları var iyi okuyun. siz sizinle aynı fikirde olmayanların hepsine fake hesap demeye hakkınız yok biraz gerçekçi olun.

• Pek onemsemem ama memnunum

3|0
    0|0
  • Değil

1|0
    0|0
  • memnunuz tabi

1|0
    0|0
  • Memnunum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bembeyaz dişleri doğal bulmuyorum, o yüzden bembeyaz dişlerim olsun istemezdim. sapsarı da olmasın ama, temiz ve beyaza yakın diş rengi beni memnun eder, ediyor da :)

0|0
    0|0
  • Bende azda olsa seviyorum ama banada beyazligi yetersiz geliyo gideceğim hastanede yapiyolar sa beyazlaticam

1|0
    0|0
  • evet çok memnunum

1|0
    0|0
  • Evet memnunum

1|0
    0|0
  • Evet memnunum

0|0
    0|0
  • ben memnunum

1|0
    0|0
  • Önceden iyice beyazlaması için uğraşıyordum yapmadığım şey kalmıyordu doktorumdan azar işitince kemik rengimle alakalı olduğu söyleyince uğraşmayı bıraktım. Memnunum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...