BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dişleriniz için devlet hastanesine mi yoksa özel diş doktoruna mı gidersiniz?

Bugün özelde dislerimi temizletim 100 tl verdim devlete gitsem vermicektim ama devleti de midem almıyor bir çok kişi gidiyor şu an dişim de kanal tedavisi ve 20 lik dış çekimim olacak 600 tl istiyorlar sizce ne yapmalıyım?

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• Temizletmeye özele gittim hep.

geçenlerde de dolgu için devlete gitmiştim.

memnunda kaldım aslında devlette çalışanda doktor sonuçta ama iyi doktor var kötü doktor var sormak araştırmak lazım sadece

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• özele. çünkü devlet hastanesinde sıra gelmiyor. tabi istnabuldaysanız.

1|0
    0|0
    • Sıra gelse devletimi tercih edersiniz

• hiç devlette dişçiye gitmedim ama sıra gelseydi devlete giderdim memnun kalmazsam özele giderdim

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• özel diş doktoruna gidiyorum, bikeresinde kanal tedavi yaptırdım, ardından diş taşlarımı temizleteyim dedim doktor temizledikten sonra ondeki iki dişimi aynı hizada düzeltmedi birtanesi birazcık sanki uzun gibi diğeri kısa geldi bana. o günden beri galiba dişlerim sızlıyor minelerine zarar verdi sanırım... dikkat etmek gerek.

0|0
    0|0
  • İkisine de gittim asıl doktorum olduğum yerde olmadığı için devlet gidiyorum

1|0
    0|0
  • Ben multi milyarder olmadığım için devlet hastanesini kendime emsal olarak görüyorum.

1|0
    0|0
  • sonucta her alet 1 kişiye kullanılır önemli olan hastane degil doktor

1|1
    0|0
  • özel

1|0
    0|0
  • Devlet çünkü f*kirim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Devlete sadece bir kere dolgu için gittim evet doktor iyiydi gayet memnunum dolgudan agrı vs. hiçbir şey olmadı ama özele giderim bundan sonra yıgınla insan bekliyor kapıda küçük yer hijyenik bulmadım bir daha gitmeyi düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Ben hiçbirine gitmedim hep ağız ve diş sağlığı merkezlerine gittim çokta memnunum

1|0
    0|0
  • özel

1|0
    0|0
  • Ne devlete gittim ne özele. Her zaman fakülteye giderim çokta memnunum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...