BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dişteki iltihap kaç günde geçer?

Dünden beri dış ağrısı çekiyorum deliricem yok böyle bir ağrı! naptıysam geçmedi sabah kalkar kalkmaz doktora gittim iltihap var dedi antibiyotik verdi 7 gün kullan gel çekicez veya kanal yapıcam dedi ağrı için bir şey yapmadı verdiği ağrıkesici de fayda etmiyor. Ne zaman geçecek bu ağrı iltihap geçince mi?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Malesef dişinde apse var ve antibiyotik kullanman şart 1 hafta idare edeceksin ya da en yakın eczaneye gidip dişinol al 5 dakikada keser ağrını dişine sürmen yeter 😊

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bendede bir ara öyle disimin üstünde iltihap olmuştu sürekli disimi sert fircalayip kanattim orayı agrisida geçti sisligide yani kanatirsan iltihap akar ve azalır

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Agrıyı arttıran iltihap zaten, antibiyotik iltihabı gecirecek agrı ondan sonra azalıcak iltihap fazlaysa agrı kesiciyi kutuyla ic fayda etmez, Farhex diye bir gargara var ondan al faydası oluyor uyusturuyor biraz 7_8 tl bisey...

0|0
    0|0
  • Dis etindeki iltahapi atmamin 2 yolu var 1 dis cektirmek
    2 kanal tedavisi
    Antibiyotik falanda ileri duzey iltahabi normale cekmek icindir buyuk ihtimal sismistir dissin

0|0
    0|0
  • 1hafta kullan bakalım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...