BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dolgu yaptırırken iğne yapıyolarmış acaba acıtıyor mu?

2 gun sonra dolgu yaptiricam 4 tane disime iğne yaparken o yaptıkları iğne acitiyormu ya da çok hissediyomusunuz lütfen yardım edin acil 😰😰
Güncellemeler:
Arkadaslar bişey sorucam bu en iyi kız ya da erkek görüşünü nasıl secicem Xp kazanmam lazım bilen varmı?

0|0
620

En İyi Erkek Görüşü

• Bende korkuyordum ama yok rahat olabilirsiniz uyuşuyor iğneyide hissetmiyorsunuz gönül rahatlıyla gidebilirsiniz geçmiş olsun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• azıcık acır çok değil asıl mesele dolguyu yaparken başlıyor :D dolgu yaparken siniride alayım demişti doktor... çok feci acıtıyor değişik... başımı oynatsam ayrı bir sıkıntı yanlış bir şey yapabilir.. ama acısı hemen geçiyor anlık oluyor:x gözlerimden yaşlar süzülüyordu anasını satıyım. dolgu işlemi bitince acı falan kalmamıştı

0|0
    0|0
  • yeni yptrdm için şöyle solım kız erkek ıcın fark eder acı ıgne vuruolar tabi bn 5_seans gittim her gttmde 2tane vuruodu agzım uyusuodu ama işlem ypcagı yerı hissedıodum 2, yı ypınca hıssetmıodum :D sprey sıkarlar sana dolgu varsa ısin ıcınde kanal tedavısıde vardır işte canım kardesım bu olay ıcın hıcbsy dıyemem o cok fena :Dkanal tedavısı demek kactane yere yapacaksa o yerlere ıgne soka soka bı hal oluyo uyusturmak ıcın vurulan farklı kanal tedavsı ıcın yapılan işlem farklı yasayan bilir batırdıkca batırıo dıslerınıze iyi bakın 😯😉

0|0
    0|0
  • Hayır kardeşim, acı falan yok hani 1% acı hissediyorsun o derece. Korkmana veya gerilmene gerek yok. Diş etime dikiş atılmıştı, hani sen düşün yani acımıyor hiç.

0|0
    0|0
  • bu kadar cok korkuyosan tanıdıgım bayan doktora yönlendireyim herkes gibi sende tavsiye edersi eminim 2 yıl oldu daha düşmedi

0|0
    0|0
  • Ya guldurme dolgu neymis ben keyfi yaptiriom istemiyorsan yapmaz igne fisfis sikar

0|0
    0|0
  • Cok aciyo igne vurdurmadan yaptir 😅

1|0
    0|0
  • Bana yaptılar. d fazla acitmiyo

1|0
    0|0
  • Çok az kısa sürüyor

0|0
    0|0
  • Yok acımaz

0|0
    0|0
  • Evet hissediyorsun ama fazla acimiyor..

0|0
    0|0
  • iğneden bahsediyoruz acitmayani daha icat edilmedi

0|0
    0|0
  • Acimaz

0|0
    0|0
  • sinek ısırığı gibi bişey ya korkma :D

0|0
    0|0
  • Acımıyo

0|0
    0|0
  • Hissrtmezsin fazla uyusuyo cenen zaten

0|0
    0|0
  • acıtıyor yeğenime yapmışlardı

0|0
    0|0
  • Hayır korkma

0|0
    0|0
  • hissediyorsun ama hoşuna gidiyor
    kalçadan yapılan iğne daha kötü bundan emin ol

1|0
    0|0
  • bir saliselik bir acı oluyor enteresan bir şey kaç kere uyuşturdular beni 3 tıldır tel takıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İğneden ziyade dolgu daha kötü. Dolgu yaparken dişini oluyorlar. Dişinin ovarken o ses var ya resmen çok iğrenç. Ama ben dolgu olduğum zaman bana iğne yapmadı. Sürekli ağzıma bir şey sıkardı şu gibi bir şey. bir de nefes alsın diye boru gibi bir şeyi ağzına koyardı. Ben 5-6 sene önce 4 tane dolgu yaptırdım ve bir de bayıldım diye ön dişim kırılmıştı. Ön dişimi buldum. Doktor kırık olan dişimi eskisi gibi yerleştirdi. 5 seneden beri dişime hiç bir şey olmadı. Geçen sene tekrar gidip bu sefer kırık olan yeri belli olmasın diye de beyazlattirdim. Dolgu ve kanal tedavisi dışındakiler fazla acıtmıyor. Dişini çekerse o zaman iğne vurur diye biliyorum. Çünkü dolgu yaparken gittiğim doktorların hiçbiri iğne kullanmadı. Sadece çocukken dişimi çektirmeye gittiğim zaman iğne vurdular. Zaten dişini önce uyuşturuyorlar acısını hissetmiyorsun.

0|0
    0|0
    • :D:D kırık olan dişi bul yerine yapıştır harikaymış ya

• @Jaqu-Oo Aynen doktor ilk defa kırık dişi yapıştırmış. Dişi yerleştirdikten sonra bütün diş doktorlarına gösterdi. Ben yaptım der gibi 😂😂 Ama doktor baya sağlam yapmış şimdiye kadar dişle ilgili sorunum olmadı

• Hahaha. İyiymiş :)

• Etinin içine çat çat çat saplıyorlar iğneyi hissediyosun ayyy şımdı bile hissediyorum o hissi

0|0
    0|0
  • Yok ve acimiyor

0|0
    0|0
  • yaptırmadım da arkadaşım yaptırdı hafif acıyomuş

0|0
    0|0
  • İğne acıtmasın diye önce sprey ile uyuşturuyordu benim diş hekimim belki öyle yaparlar sana da

0|0
    0|0
Yükleniyor...