BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş teli hakkında bilgisi olan var mı?

Dis teli takan arkadaşlar dişlerimin arasindaki boşlukların kapanması için dış teli taktiracagim dişlerimde caprasiklik yok sadece birbirlerine daha yakın olsun diye takılacak on dişlerim arasında fazladan bir dişim çıktı (süt diş) onu cektirdim şimdi ağzımın on tarafinda bir diş kadar boşluk var acaba ben diş teli taktirdiktan ne kadar süre sonra bu boşlukta kapanmalar meydana gelir?

1|0
30

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim sana tavsiyem bütün süt dişlerini cikardiginda hepsi kalıcı dis olduğunda dis teli taktir bence sonra dislerin çok seyreklesir

0|1
    0|0
  • 3-4 ay

0|1
    0|0
    • Aaaa cidden mı o kadar kısa sürede kapanır mı 😊 yaşım 20 bu arada yaşa göre daha çabuk veya daha geç kapanıyor mus doğru mı? :)

• Yok zaten benim demek istediğim dişlerin hareket etmesi ilk ayda görülür mü yani? :) bir de dis teli dislerdeki caprasikliklari mı daha hızlı duzeltiyor yoksa dislerin hareketini mi daha hizli gerceklestiriyor? :) Takinca gorursun diyebilirsin su an ama merak ettim biliyorsan cevaplayabilir misin sana zahmet :D Bir doktor sende 1.5 yıl başka bir doktorum ise sende 2 yıl kalicak dedi onlarda bir garip :D

• Bir başka doktor ise sen de 1 yıl kalacak dedi :D

• Boşluğun kapanması senin yapınla alakalı 3-4 ay gibi bir sürede ya da daha uzun bir sürede kapanabilir.

0|0
    0|0
    • 3-4 ayda kapanmaya mi başlar yoksa tamamen kapanma durumu var mı? :) Teşekkürler..

• Kapanmaya başlar :) Zaten doktorun gerekli görürse boşluklar için yay takarak daha erken kapanmasını sağlayabilir

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...