BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Ağız kokusu nasıl giderilir?

arkadaslar ozellikle sabahlari cok kotu bir koku oluyo. tabi ben farketmiyorum bunu baskalari farkediyo. nasil gider bu acaba? :(agiz kokusu nasil giderilir??

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

• ağız suları var onlardan kullanıp gece yatmadan ve sabah kalkınca fırçlarsan düzenli olarak hallolur

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Anladığım kadarıyla diş hekimiyle ziyaretleriniz aksamış. Önce bir diş hekimine kontrole gitmelisiniz. Ağzınızın durumu nedir anlamak lazım. Sorunu çözebilmek için sebebini tespit etmeli.

Gelelim neden olabileceğine. Bir çok sebep olabilir. Mide kaynaklı ya da ağız bakımındaki eksiklikler. Daha bir çok şey olabilir. Bunları sizin tespit etmeniz mümkün değil. O yüzden uzmanından fikir almalısınız.

0|1
    0|0
    • cok tesekkur edrm ama hayatim boyunca hic dis doktoruna gitmedim. dislerimde tam ve saglikli elhamdulillah. ama tavsiyenize uyup gidicem. tesekkur ederm..

• EİC seçiminiz için teşekkür ederim.

• odegil 😊

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• düzenli bakım yapıyorsan kokuyosa bı hastalık var demektir. duzenli bakım yaptığını düşünmüyorum pis seni 😹😹😹

0|1
    0|0
    • duzenli bakim yapmadigim dogrudur. ama pis degilim ben bikerem 😂😂

• erkekler ağız bakımına dikkat etmiyorlar ve bu mide bulandirici

• ya duzenli yapmiyorum dedim. disimi hergun fircalarim mesela ama dis ipi fazla kullanmam gargara fazla kullanmam mesela. yoksa masallah cok temizdir benim agzim. canim agzim yerim ben onu 😊😁😀

• Herzaman olan bir durumsa Reflu olabilir. Bunun icin doktora gitmeni gerekir. Onun haricinde agiz bakim sulari varr onlardan almanizi oneririm.

0|1
    0|0
  • diş etlerını tedavı ettır

0|1
    0|0
  • Sakizzz

0|1
    0|0
  • Dislerini fircala

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sabahları bir lokmada olsa bisey al agzına agiz kokunu dindirir... ve günde 1 kere dişlerini üzüm sirkesiyle fırçala... akşam sabah ögle farketmez ama 1 kere fırcala... 1 hafta sonra felan bunu 2 günde 3 günde bir yap... sürekli yaparsan diş etlerine zarar verir...

0|1
    0|0
Yükleniyor...