BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş ağrısından öleceğim bir çözümü var mı?

Ağrıyı kesecek bişey söyleyin

1|0
816

En İyi Kız Görüşü

• Geçmiş olsun 😕 bildigim kadariyla nöbetçi dis doktorlari oluyor internetten bir bakip gitme imkanin varsa git en azindan agri kesici iğne yaparlar

0|1
    0|0
    • Yapmıyorlar Ki

• Tuzlu suyla veya sirkeyle gargara yap cok etkili olmaz ama idare edersin belki.. Sacma bir yöntem de var da simdi herkes tepki verir cok zararlı diye 😁

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Sarımsak koy. Ben en şiddetlisini bile sarımsakla durdurdum.

1|2
    0|0
  • Diş ağrısını kolay kolay hiçbir şey kesmiyor ya en azından benim kesmiyordu sabah ilk iş doktora koş

0|1
    0|0
  • şu an benimde ağrıyor kafamı koparıp atasım var

0|1
    0|0
    • Beynime vuruyor ağrı

• Hepsini denedim o yazdıklarının kendimi asacam

• ağrı kesici içtin mi? gel öldürelim birbirimizi

• raki ic

0|1
    0|0
  • Karanfil bas

0|1
    0|0
  • karanfilnı yağı disi uyuştur iyi gelir

0|1
    0|0
  • Apranax

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• karanfılın tomurcugunu ustune koy yagı en buyukl agrı kesıcıdır.. yınede tesır etmezse once agzını ılık bol tuzlu su ıle calkala ve o oyuga pamuk sıkıstır.. sabahda hıc ıhmal etme dogru doktora.. allah yardımcın olsun.. rakı falan varsa calkalamakda ıse yarar uykuya dalana degın keser.. majezıkde ıcebılırsın 100 luk..

0|1
    0|0
  • Anestol krem evde varsa nohut kadar ağrıyan diş etine sür kesinlikle geçecektir.
    Evdeki kremleri kontrol et içeriğinde lidokain etken maddesi olan başka bir krem bulursan o da olur.

0|1
    0|0
  • Bezi alkolle ıslatıp onu koyarlar genelde, ama alkol yani sonuçta, mübarek kandil gecesi😅

0|1
    0|0
  • valla geçici çözüm olacak ama soğuk suyu ağrıyan dişinde tut bir süre sonra tükür 4 -5 dakika idare eder bunu sürekli yap sabahı çıkarıp doktora git :)

0|1
    0|0
  • Apranax diş ağrısı, ağrılı hastalıklar için güzel ve etkili ilaç.

0|1
    0|0
  • maras otu varsa tabi

0|1
    0|0
  • oyuk mu diş

0|1
    0|0
    • sert bitane zeytin al çekirdeğini çıkar iç kısmına tuz dök bolca 4 5 dakika boyunca sıkı şekilde ısır yaklaşık 10 dakika sonra beni anımsarsın Allah razı olsun desen yeterli

• Alkol.

0|1
    0|0
  • Dişin üzerinde hap eritiyolar

0|1
    0|0
  • tuzlu sarımsak koy curukse

0|1
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    6
Yükleniyor...