BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Çenemde kıtlama sesi geliyor.Neden olabilir?

Bişeyi ısırken falan eskiden azdı şu an daha da çoğaldı habire kıtlama sesi geliyor ve geçen günler de ağrı da yapmıştı hatta ağrısı kulağıma kadar vurdu bunun nedeni ne olabilir acaba

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Aynisi bende de var.
    2014 yilinda boks yapiyordum o zamanlar basladi. gecen bir kac ay oncesinde havuzda yuzerken cat diye bir ses geldi.2 hafta filan agrisindan yemek yiyemedim konusanadim bile. hatta dedigin gibi kulagima dokunamiyordum bile ic taraflari cok aciyordu ozellikle. doktora gittim agri kesici verdi. cene asinmasi filan dedi. cogunlugun sikayeti geciyor gecmezse cene cerrahisine gideceksin dedi doktor.
    Tamam dedim 7 gun hap kullandim.
    Haplar gecirmedi. haplar bittikten bir kac gun sonra kendiliginden agrisi azala azala gecti. suanda gene kutlemeye devam ediyor fakat cok degil yani. o yuzden birsey yokmus gibi devam ediyorum acikcasi.. bundan sonra da sorun olacagini pek zannetmiyorumm

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• ya bende de var esnerken bisey cignerken falan kitlama sesi geliyo. ortodontik tedaviye basladim cene yapisi bozuk oldugu icin oluyomus

0|0
    0|0
  • aynısı bende de vardı ağızımı açarken falan kıt kıt diye ses geliyordu aynı sizin gibi sonra çene egzersizleri falan yaptım bir süre sonra kendiliğinden geçti ama ağrı acı varsa bilemem doktora gitmelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...