BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Şarjlı diş fırçası mı yoksa manuel diş fırçası mı önerirsiniz?

Şarjlı olanların fiyatı yüksek ama döndüğü için çok daha iyi temizlediğini düşünüyorum. Bunun yerine manuel diş fırçalarıyla uzun süre fırçalasak aynı etki olur mu?

0|0
2214

En İyi Kız Görüşü

• Aynı etki olduğunu düşünmüyorum, şarjlı olanlar daha ideal.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Elektrikli diş fırçalarının doğru kullanıldığında sayılamayacak kadar çok avantajı mevcuttur. Bunların en başında diş fırçalamanızı standardize etmesidir, bu sayede atladığınız bölge ya da daha kısa sürede fırçalama gibi dezavantajların önüne geçebilirsiniz. Mekanik olarak daha etkili ama aynı zamanda güvenli bir bakım yapmanızı sağlar, diş fırçasını çok bastıranlar için basınç sensörleri eli bir süre sonra eğitmektedir. Bluetooth gibi teknolojilerle donatılan yeni modeller, fırçalama alışkanlıklarınız ve eksikleriniz konusunda hem size hem de diş hekiminize ışık tutarlar.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 21

Erkekler Ne Diyor 13

• Valla ben şarjlı fırça kullanıyorum, hem daha eğlenceli. vırvırvır dönüyor, çokzel.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle elektronik kullanmani tavsiye ederim. Kesinlikle cok iyi temizliyorlar.

0|0
    0|0
  • bir kere markette başka seçenek yoktu ve aciliyetten şarjlı pembe bir tane almıştım. zerre faydasını görmedim. o kadar da tembel olmamalı bence.

0|0
    0|0
  • Elini hareket ettirmeye üşenenler için yapılmış makine.
    Üşengeçsen - Şarjlı
    Değilsen - Manuel

0|0
    0|0
  • şarjlı fırça iyi temizler
    ama doğru teknikle manuel fırça da gayet etkilidir

0|0
    0|0
  • Manuel.

0|0
    0|0
  • Manuel