BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Aşırı derecede ağız kokusu var neden?

Kendimi bildim bile ağzım kokuyor ve bu çevreme olumsuz etki yapıyor bende bundan dolayı içime kapandım.. Dilimin üstünde beyaz bakteriler midir nedir birikiyor ve aşırı kokuyor bundan nasıl kurtulabilirim :(
Güncellemeler:
Arkadaslar çok defa dojtora gittim 😤😤

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

• Bol bol su ic ve dislerini duzenli olarak fircala. Ac kalmamaya calis ve yaninda hep nane aromali kucuk sekerler var adi gelmedi aklima ondan kullan😊

0|0
    0|0
    • bol su iciyorum ve naneli sekerler de fayda etmiyor.. sadece sakız cignedigimde koku yapmıyor ama sureklidr sakız cignememki :(

• Yorumlari okudum doktor da oyle diyosa caresi yok galiba. Ne yapilabilir ki?

• göğüs doktoruna da gittim o da sıkıntı yok dedi :(

En İyi Erkek Görüşü

• dişlerini yatmadan fırçala sabah kahvaltıdan sonrada fırçala

0|0
    0|0
    • onunla alakası yok cunku dislerimi fırcalarken bile o esnada hohlayınca kokuyu hissediyorum

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Diş ipi kullan ve günlük ağız bakım suyu kullan, diş fırçalamayı zaten hiç demiyorum onu zaten yapman lazım, günlük mentollü şeker at ağzına

0|0
    0|0
  • Midende problem varsa ondandır

0|0
    0|0
    • midemde problem olsa belli olur mu? daha once dahiliye doktoruna gittim

• O zaman geriye tek bir şey kalıyor senin durumun genetik yani yapısal kardeşimde de var aynı durum hiç bir rahatsızlığı yok ama mütemadiyen kokuyor

• babamda yok kardeslerimde yok :(

• Doktora git o bilir

0|0
    0|0
    • çok gittim

• dilimde beyaz seyler birikiyor diyorum bana dil temizleme fırcası kullan diyo canım

• Benimde oluyordu diş taşlarını temizlettim ve her yediğim şeyden sonra fircaladim fircaliyorum yani bir iki haftaya geçti koku

0|0
    0|0
    • diş taşlarını dis doktora gidince hani üstündeki plakları falan alıyor temizliyor onlar mı?

• Bide dişeti hastaliklari yapiyormus koku kaniyor mu çok fircalarken

• ya benim boğazdan kaynaklanıyo yanlıs olmasam.. dişlerde sıkıntı yok

• Doktora git

0|0
    0|0
    • gittim 😒

• Kanka yanında hep gargara taşı sakız naneli şeker falan ne diyim

• bende herkes gibi yanımda birseyler tasımadan gezmek istiyorum 😫😫😫

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...