Muhteşem Bir Gülümsemenin Sırrı Sence Hangisi?

Kim muhteşem bir gülümsemesi olsun istemez ki!

• Bembeyaz ve parlak dişlere sahip olmak
    A seç
  • Ağız sağlığına ve bakımına ekstra mesai harcamak
    B seç
  • Dişçiden çıkmayıp düzenli olarak beyazlatma işlemi yaptırmak
    C seç
  • Doğru diş macununu bulmuş olmak…
    D seç
  • Her şeyden önce gülümseyişine güveniyor olmak!
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

16|21
250269

En İyi Kız Görüşü

• Gülümseyişine güvenen bunun için her şeyi yapabilecek insan demek. Önce güven, sonra beyazlık. :)

7|4
    3|2

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 249

• Samimiyet ve bakışlar

1|2
    0|0
  • Doğru diş macununu bulmak bunun yanı, sıra diş ve ağız bakımını düzenli şekilde yapmak. Muhteşem gülüşlerin sırrı İpana' dan geciyor.

5|4
    35|37
    • Muhteşem gülüşler, daha güçlü ve parlak dişler için her zaman sizlerin yanındayız :)

• O zaman bir diş macunu gönderde sii edek ipana abi

• İphana dile gelmiş macunlarda konuşuyo artık teknoloji üst sınır :)

• Güven önemli, insanın kendine güveni olmalı be ondan sonra bakımın istediği gibi yapabilir. Yeter ki gülsün,; bazı kişiler diş teli var diye saklıyor kendilerini, ya da dişeri yamuk diye. Özgüven olduktan sonra insanın mutlu olamayacağı pek şey yoktur.

0|0
    0|0
  • Gulumseyisine guveniyor olmak tabiki :)

1|3
    0|0
  • Biraz da genetik ya. Benim disler duzgun mesela, ana babamin da duzgun. Ama bazi arkadaslarimin disleri carpik, duzensiz, ana babalar da oyle.
    Onun disinda hic fircalamayip sapsari disleri olan da var. Ama ben bakimini ihmal etmeyip de disleri cok kotu olanla karsilasmadim.
    (Bakimdan kastim deli gibi gunde 10 kez fircalamaj degil)

0|0
    0|0
  • Elbette sağlıklı bir vücut. Bu yüzden lütfen diş macunlarınızdaki kimyasal maddeleri çıkarın.
    Doğal diş macunları istiyoruz @İpana

0|1
    0|0
    • Merhaba, son derece kalitelive sağlıklı ortamlara üretilen ipana ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz. Her zaman her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz :)

• Diş macunlarınız belki çok sağlıklı ortamlarda yapılabilir ama içindeki insan sağlığına zarar veren maddeler ne olacak? 😊

• Elbette kendine güven :)

2|1
    1|0
  • Gerçekten içinden gelerek gülmek insanlara ekstra doğallık sağlıyor bence diş rengi tonunun bir önemi yok çünkü makyaj hilelerini bilen kızlar olarak dişlerin nasıl beyaz görüneceği gayet net biliyoruz bence tüm diş macunlarının beyazlatma etkisi vardır önemli olan her yiyip içme eylemimizden sonra fırçalamak

0|0
    0|0
  • güven 😊

0|2
    0|0
  • F desem 😁 Gülerken sadece dudakların değil gözlerin de gülmesi... İşte muhteşem gülümseme bu :)

0|1
    0|0
  • mutlu olmak.

1|0
    0|0
  • Gülmeyi unuttuk ipana :/

0|1
    0|0
  • iyi bir bakım günde 3 kere fırçalayıp gargara ve diş ipini etkili bir şekilde kullanmak.

0|1
    0|0
  • Dişine uygun diş macunu kullanmak önemli. Gülümsemek sonraki iş. Ayrıca dişler genetik bişey.

0|1
    0|0
  • Gülümseyişe güvenmek.

0|2
    0|0
  • Gülüşüne güven ! :-)

0|0
    0|0
  • Gerekli özeni göstermek.

0|0
    0|0
  • Photoshop

1|1
    0|0
  • bembeyaz ve parlak dislere sahip olmak

0|0
    0|0
  • beyaz diş.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    229

Erkekler Ne Diyor 268

• ahaha valla ben hiç beceremiyorum gülmeyi sanırım. herhalde konuşma becerisi gibi. bazıları kekeme olur öteki konuşabilir varsa vardır yoksa yoktur. gerçi kekemelik de tedavi ediliyor biraz. oturup aynada çalışsak belki çok daha iyi otomatik hale getirdiğimiz bir gülüşümüz olabilir. dişle alakalı olduğunu sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • İnci gibi dişler, beyaz ve parlak, gülüşünün çekici olması gerekli. Gülerken dişeti gözükmesi de çok kötü. Benim profildeki gibi olacak 😂

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Evet sevgili gençler,

Üç boyutlu beyazlık için #İpana'yı seçin.

@İpana , gençlerin yeni sevgilisi

0|0
    1|0
    • İpana'ya olan ilgin için çok teşekkür ederiz :) Söylediklerine kesinlikle katılmakla beraber, daha beyaz ve daha güçlü dişler için her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz ;)

• Bizler teşekkür ederiz efendim, sitemize teşriflerinizden dolayı

• Bembeyaz dişler elbette önemli. Gülüşü daha güzel, daha estetik yapıyor. Özellikle kadınlarda seviyoruz :)

0|0
    0|0
  • Be2nim kullandığım İpana değişm2eyi de düşünmüyorum. Gayette memnunum.

0|0
    0|0
  • Muhteşem bir gülümsemenin sırrı paradır İpana abi. Senin de bildiğin gibi.

0|0
    0|1
  • Tabi ki #Misvak 😊

1|1
    1|0
  • Muhteşem bir gülümsemenin sırrı reklamsız bir internet :)

1|0
    0|0
  • Gülümseyişine güvenmek.. :D Hepsini kapatır bu güven :D

0|0
    0|0
  • Diş fırçalama olayı bahane yahu. Şu yıldızların ben fırçaladıklarına zaten inanmıyorum. Gidiyorlar dişçiye bas beyazlatmayı, fırçalamakla olmaz. Bu ateşi fosfat ile söndürmeye çalışmak gibi birşey.

1|0
    0|0
  • Bakımsız dişlerin muhteşemlik yaratması çok saçma ilk öncelik temizlik daha sonra gülümseyişe güvenilirlik gelir çogu kişi fikirlerini güvenilir bir gülüş şeklinde beyan etmiş de merak ediyorum bakımsız sararmış çok kötü bir durumdaki dişlerin üzerinde özgüvenli gülümseme neye yarar?

0|0
    0|0
  • Hiçbirisi, Marilyn Monroe olmak yeterli.

0|0
    0|0
  • 3 senedir öyel gülmedim hatta gülümsemedim bile sanırım çevremdekiler zaten neden hep bir mutsuzsun diyor. Gülümseye biliyormusunuz gerisi pek okadarda önemli degil yani

0|0
    0|0
  • Doğru bir diş macunuyla düzenli fircalama ile bembeyaz dişler.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıyoruz :) Bu konuda sana İpana 3D White Luxe Perfection diş macununu tavsiye ederiz. Düzenli kullandığında ne kadar doğru bir tercih olduğunu göreceksin ;)

• Shakira yanıma gelse bende muhteşem gülerim ipana kardeş. Muhteşem bir gülümsemenin kaynağı yanında sevdiğin insanların olmasıdır.

0|0
    0|0
  • Birbirene bağlı fakat kendi gülüşüne güvenmiyorsan bir şey ifade etmez.
    her şeyden önce güven duygusu önemli

0|0
    0|0
  • Zirkonyum Kaplama

0|0
    0|0
  • Bunlarla alakası yok, niyemi düzenli miktarda protein, süt yoğurt gibi ürünleri tüketebilirsiniz, ara ara dişlerinizi fırçalarsınız miss gibi sağlıcakla 👏

0|0
    0|0
  • muhteşem bir mutluluk ve günde üç kere fırçalanan dişler ! macun markası önemli degil :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    248
Yükleniyor... ;