BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Yurtta kalıyorum. Dişim ağrıyor ne yapmalıyım?

Tuz falan yok ağrı kesici de yok ne yapmam gerekir acil cevap

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• Yurta bir ecza dolabi ve mutlaka bir nobetci memur vardir git bir agri kesici iste vereceklerdir ic yarim saate gecer yoksa giyineceksin izin isteyecekson nobetci bir eczaneden dicloflam alacaksin net nir sekilde is gorur. Apse yaptiysa aurica anti biyotikte kullanilir ki icerideki iltihsp kurusun diye sicak tutamays calis. Bir dolu tavsiye var ama mutlaka o yurta birinde agri kesici vardir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yasin suresinin son ayetini parmagini agriyan dise koyarak uyu innema emruhu ayetini gecer biiznillah

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• kardeşim yurtta güvenliğe filan söyle arabadan hidrolik yağı al pamukla dişine koy anında keser acısını.. askerde erkekler öyle yapar, istediğine sorabilir veya nette aratabilirsin.. zehirlemez ben defalarca deneyen gördüm en etkilisi

0|0
    0|0
  • hiçbirşey yoksa bir ağrı birde sen, başka bir çare şu an için göremedim. kendimi senin yerine koydumda, yok maalsef...

0|0
    0|0
  • Ne yaparsan yap gecmiycektir alkol kolanya karanfil bunlar az bucuk iş görüyor ama agrı gitmiyor.
    Tavsiyem nöbetci eczane dişinol die bir ilac azını uyusturacaktır sabah edersin sonra doktor a git

0|0
    0|0
  • zeytnin yarısını iç tarafı dişine gelicek şekilde koy bastır bir süreliğine ağrıyı alır tabi büyük bir problem yoksa

0|0
    0|0
  • Sigara varsa minik bir parça kır ucundan tütünü ağrıyan diş üzerine bas

0|0
    0|0
  • Karanfil var mı ya da kolonya?

0|0
    0|0
    • malesef

• ön diş etleri

• O zaman fırçala uyumaya çalış. Acile git derdim ama yurttan çıkman sorun bu saatte bişeyde yapmazlar. Yarın git

• ağrı kesici yoksa. alkol bulabilirsen alkol. koy

0|0
    0|0
  • Fircala yat uyumaya calis

0|0
    0|0
  • Sabır...

0|0
    0|0
  • Cek disini

0|0
    0|0