BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

20lik diş hakkında bilgisi olan var mı?

Yarısı çıkmış yarısı çıkmamış doktora gidicem yarın hemen. Tecrübeli olan ya da bilen varsa yardımcı olabilirmi napılıyor

0|0
94

En İyi Erkek Görüşü

• Gömülü diştir muhtemelen. Benimde aynı sorunum vardı. Hatta bazen bir süreliğine ucu görünür ağrır sızlar, sonrasında kaybolur görünmezdi :)
    Muhtemelen çektirmek isteyecektir doktor. Eğer gömülü ve aşağıda olan diş ise bu biraz zor geçebilir..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her 20'lik diş tehlikeli değildir. Eğer ağrınız yoksa ve diş düz bir şekilde çıkıyorsa problem yok demektir.

0|0
    0|0
    • Ağrı var ama öyle beklediğim kadar şiddetli değil yarısı çıkmış yarısı çıkmamış ama gayet düz şekilde normal diş gibi

• Tamam Can'ım çok teşekkür ederim 🤗

• Rica ederim geçmiş olsun :)

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Eğer dar bir çene yapın varsa diş çıkamaz ve içerde kalır olayın durumuna göre o diş ordan çekilir eğer diş çekilemeyecek kadar içerde ise damak yarılır ufak bir ameliyat ile diş alınır.

0|0
    0|0
  • BENce bir öpüşsek geçer

0|0
    0|0
  • Ağrı yapıyor mu

0|0
    0|0
    • Bugün farkettim bir baktım yarısı var yarısı gömülü bu zamana kadar ağrımamıştı şimdi hafif ağrı var ama çok şiddetli değil normal gibi

• İlerlemeden gitmem daha doğru değilmi iltihap yaparsa gittikten sonra ne anlamı var ki

• Belki sıkıntı çıkarmaz. Ama illa kafaya taktıysan git bir görül

Kızlar Ne Diyor 8

• Disler diger disleri sıkistirmiyorsa sorun yok ama eger agzinda yer yoksa cekilecekler. Bunun icin dislerin illa cikmis olmasi gerekmiyor. Benimkiler henüz cenemdeyken yarilip cekildiler. Kimseye dilemiyorum :D

0|0
    0|0
  • doktora git aldır bence çünkü 20'lik dişler diğer dişlere yüklenip üst üste yatiriyormus zamanla benim öyle

0|0
    0|0
  • benim biri çıktı yeni diğeride az çıktı 😬

0|0
    0|0
  • Ow çok canın yanacak gibi alıcak o dişi

0|0
    0|0
  • Kardeşim takılma her zaman öyle çıkar posta posta

0|0
    0|0
  • Alınıyor genelde