BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Çenem de ciddi birşey var mıdır?

Merhaba millet şimdi benim için baya kötü bir sorundan bahsedeceğim yardımınızı alacağım. Taa geçen kışdan beridir çenem kilitlenip duruyor ve o kilitlenme sırasında o kadar acıyor ki dayanamayıp ağlayasım geliyor. Üstelik esnerken bile kıt kıt kemiklerden ses geliyor konuşurken falanda aynı şekilde. Dayanamayıp doktora gittim çene kısmıma film çektiler ve sadece dişlerimi baktılar sadece sağ tarafına yeme dişlerine iyi bak geçer dediler. Geçer herhalde diye düşündüm ama geçmedi hala devam ediyor gittikçe de artıyor. Sizce bunun bir çözümü çaresi varmıdır? Artık çekilecek gibi bir halde değil çünkü😔😷

0|0
21

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• aynı şey banada olmuştu çene kemiği yuvasından çıkıyor ondan oluyor hafiften hangi taraftaysa ters taraftan acıtmadan çenene vur yerine gelecektir çok vurma ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yüz felci gibi duruyor çok tehlıkelı zaman geçtıkçe yüzün kasları yamulmaya başlıyor soğuk oldugunda atkı felan takmazsan genellıkle olur

0|0
    0|0
    • Allah korusun gerçekten korkmaya başladım artık😣. Yazın da oluyor mevsimi yok

• bir kere olduysa zor kurtulursun ama ben kesin demedım zaten buyuk ıhtımalle dedım arkadaşımda olmuştu çenesı yamulmaya başladı soğuk da çenesini korması lazımmış ondan oluyormuş korkma hemen sende öyle doktorla konuş dedıgım konumu yok bulursun :)

• sinirlerle de ilgili olabilir , düzgün bir doktora git bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...