BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Çene ameliyatından sonra yüzde sertlik olması normal mi?

Yani arkadaşlar 10 Mart Alt çene amelyati oldum
Bu sabah hasteneden çiktim
Fransada yaşiyorum yani burdaki hastanelerde ortalama 1 hafta kadar hastanede kalmalisin çene amelyati sonrasi
Bu arada alt çenem biraz gerideydi ve oyuzden amelyat yaptim

4 gün boyunca yuzum şişme balon gibi şişmişti ve dikkat çevirmedim ki sag ve sol alt çenemin altinda Sert top gibi şişlik var
Yani amelyatin ilk günunden beri vardi o Sert toplar. Ama zaaten dikat çevirmemishtim cunki zaaten Yuzum tüm şişik bir halde

Size Sorum şu ki Orada Sert Top gibi şişik normal mi? Veya kist veya tümor olabilir mi ki ama 6 ģunde bir tümur ve sertlesmesi mumkun mu?

Bu arada 4 tane 20lik dişimi de çektiler o amelyatta

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aynı ameliyatı bende olmayı düşünüyorum benimki de biraz önde nası bir süreç çok zor mu

0|0
    0|0
    • Ilk 2-3 gun çok zor oldu benim için. Çunki midem hep bulaniyodu ve çok kustum ve aşiri bogaz agrisi çektim , Aglaya aglaya Kustum.
      Ama Bu hepsi Narkoz yuzunden oldu ve birde ben çok zayif bunyesi olan biriyim ve
      Yemek sondunu Burnumdan takilmisti ama 1 gun bile durmadim onunla Yapamadim ve sonra çikartmak istedim. Yemek sulu halde iyiyebilirsin ama narkozdan midem bulaniyodu diye kesinikle 3 ģun boyunca hiç bir besin kabul etmedim ve oyuzden çok kötuleştim

• Peki sonucundan memnun musun her şeye rağmen iyi ki yaptırmışım diyomusun. bir de ne kadar mâl oldu 🙈

• Evet çok memnun kaldim. Hiç birsey ödemedim. Fransada yaşiyom ve 19 yasinda ogrenciyim diye hicc bir kuruş bile vermedim

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok geçmiş olsun ya. İyileşme sürecinde geçer o, kontrollerinize gidin muhtemelen ödemdir o

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...