BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Ağız kokusunu Nasıl Giderebiliriz?

Evliyim Ve Eşimde dahil Çevremde Çoğu kişi ağzımın koktuğunu söyler kendimde hissediyorum bunu ama ne yersem yiyim fırçalıyınca bile iğrenç kokuyor hastaneye gidiyorum abarttığın kadar koku yok karbonatlı su dene diyorlar sizin bir çözümünüz var mı eşim benden uzaklaşmaya başladı elimden birşey gelmiyor :(

0|0
65

En İyi Erkek Görüşü

• Ağız bakım suyu ve diş teli deneyin

0|0
    0|0
    • Ağıx bakım suyunu nereden temin edebilirim eczaneden mi?

• Hemen alıcam ve onuda deniyecem teşekkür ederim

• Işe yarayacaktır rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• Devlete gitmissindir büyük ihtimalle özele gidip bu şikayetini dile getir bir dişlerine baksın aynı sorun ablamda vardı özele gitti dişinde sorun çıkmıştı sorunu giderince loji da gitti

0|0
    0|0
    • En kısa zamanda gidicem insallah. Ya param elimden gidicek ya da kocam :(

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 5

• Mideyle alakali bir sorun olabilir. Mide rahatsizliklari da agiz kokusu yapabiliyor

0|0
    0|0
    • Mide ile alakalı ise hastanede hangi bölüme gitmeliyim. Diş hastanesi dişlerin de bir sıkıntı yok diyor hep dolgularım var 4 tane onlardada koku olmaz dediler. Kulak burun boğaza mı gitmeliyim acaba

• O zamn bir gidelim bakalım

• git aksatma

• Yemek ye dişini fırçala ve ağzına karanfil al. Karanfil em iyi geliyor

0|0
    0|0
    • Ağzımda böyle bir uyusukluk var hep hep. bir koku. Fırçalayınca ağzımda iğrenç bir tat oluyor. Malesef. Karbonat da denedim olmadı.

• Ağız bakım suyu denedin mi veya bir dişçiye git istersen ağzında çürük varsa ondan oluyor olabilir. Ya da mideden geliyordur yani bunun teşhisi önemli ama karanfil ağızdan kaynaklı ise koku engelleyebilir

• Hayır ağıx bakım suyu denemedim. Karanfili denedim çayımada karanfil atarım herzaman ağzım hep kuru malesef.

• Mideden de bir sorun olabilir. Bu kadar rahatsız edici bir koku varsa başka bir sıkıntı vardır.

0|0
    0|0
  • Dis ipi kullan

0|0
    0|0
  • Karanfil em

0|0
    0|0
Yükleniyor...