BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Gömülü 20 yaş çekimi nasıl olur?

Ameliyat ortamında mı oluyor yoksa gene ufak bir iğneyle doktorun odasında olan bir işlem mi?

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• aynı oıturuyorsun ameliyat doktor karısımı basit bir sey önce iğne vuruyorlar uyusuyor orası daha sonra nesterle kesiyor çekiyor tekrar dikiyor.
    diş çekmekten kolay oluyor ve ağrı sızı hiç yok öncesindede sonrasındada

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ameliyathane demişti bana doktor ameliyathane deyince korktum. Ama normal sandalyesine oturttu uyuşturdu açıp aldı orayı çok sıkıntılı olmadı ama biraz acısı oluyo.

0|0
    0|0
    • Sonrasında falan bir ağrısı oluyor mu peki ve tamamen bayıltmıyorlar değil mi?

• Yok bayıltmıyo orayı uyuşturup alıyo. 2 kere yaptı bana birinde daha sonra biraz acıma oldu ama 2. si o kadar acımadı.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Normal muayene odasında oluyor. Gömülü ise hemen çektir. Yoksa hepten ilerlemeden çektirmessen dişin ordan aşınması daha da zorlaşır. Alınırken çok acı çekersin

0|0
    0|0
  • ufak bir oparasyonla keserek alıyolar amaliyat ortamı değil

0|0
    0|0
  • doktor çıkarıyor çok acimiyor

0|0
    0|0
  • yarıp alıcaklar

0|0
    0|0
  • benimki de çıktı napıcam
    galiba yan çıkıyor :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ortam olarak bilmiyorum ama cerrahi bir işlem, yani ufak bir iğnelik iş değil. Youtube'da videoları var bakabilirsin.

0|0
    0|0
    • Youtubedan videoalrına bakmasını önermiyorum.. çünkü bu korkularını arttırabilir:( Ama haklısınız cerrahi bir işlemdir. Yapılırken sıkıntı yasamazsınız ama ameliyat sonrası 1-2 hafta biraz sorunlu olabilir..

• Video olarak izledim ama hani animasyon olarak var hep

• EVet 4 ünü birden çektirdim belli aralıklarla:)

• dişe bağlı diye biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...