BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş sağlığıyla alakalı sorunlarınız var mıdır? Sorunlar için neler yapıyorsunuz?

Diş eti rahatsızlığı, çürük, hassasiyet... Bu sorunlar sizin için önemli mi, önlemini alır dikkat eder misiniz?Diş sağlığıyla alakalı sorunlarınız var mıdır? Sorunlar için neler yapıyorsunuz?

0|0
423

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bir tek o kadar fırçalamama rağmen arka tarafta Tek bir dişte çürük var fırçalayarak onun geçirmeye çalışıyorum

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Evet var. Dişle ilgili en iyi çözümlerden birisi ağrıyı giderip diş etlerinin güçlenmesi dişlerinin sağlam olması için lokmaları çok çiğnemelisin ve sağlıklı yaşam yemek gıda çok önemli bu konuda.

0|0
    0|0
  • 3 ay öncesine kadar değildi 3 aydır tedavi görüyorum. gereğinden fazla özen gösteriyorum. endodonti , diş eti çekilimi ( flap ) dolgu hassasiyet kanama diş taşı temizlği neler neler yaptır yaptır bitmiyor..

0|0
    0|0
  • 2 sene önce kaza geçirdim ağzım burnum darmadağın Di 12 milyar masraf yapıldı ağız ve düşlerime yüzüme 20 milyar lik platin takıldı çok şükür gayet iyiyim

0|0
    0|0
  • 3 kere diş çektirdim , 1 çürüğüm daha var. Dişi belli bir süre fırçalıyorum , sonra üşenip veya unutup bırakıyorum.

0|0
    0|0
  • Doktora gittim çekildi dişim sabaha kadar uyumadım çok iyi biliyorum cerrahi polikliniğine gönderdi orda tedavi edildi film falan çekilmiştim çeneden

0|0
    0|0
  • Her gün 2 kez fırçalamama rağmen 3-5 tane dolgum var.

0|0
    0|0
  • O değil de apla,
    Elma sirkesi ile diş fırçalasak nasıl olur?

0|0
    0|0
  • var aga dişlerim sarı yamuk milletin içinde gülemiyorum :(

0|0
    0|0
  • Var maalesef bir dolgu, bir kanal tedavi işlemi oldu..

0|0
    0|0
  • dislerimi yaptirmak istyorum var mı iyi bir doktor

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    12

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...