BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş teli takmam lazım, kilo verdirir mi?

Arkadaşlar birkaç ay içerisinde diş teli taktıracağım. Kilo verdiriyor mu bu şey ben eğer yiyecekte metal tadı alırsam yiyemem Devlette yaptırıcam fiyat ne olur? Dişlerim aslında karşılıklarına bakınca uyumlu ama bütünden bozuk 2 sene takarım diye düşünüyorum.

0|0
51

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben telliyim 1500 liraya 2014te taktım demir tadi almadim çünkü paslanmaz çelikten yapılıyor ve baslarda çok kilo verdim ama son 1 yıla yakin kilo aldım şunu bunu yemeyin diyorlar ama ben herşeyi yedim sıkıntı yaşamadım dislerim düzeldi iki ameliyat var onları bekliyorum sonra telleri çıkaracaklar

0|0
    0|0
  • Metal tadı almayacaksın ama ilk zamanlar birşeyler yemekte zorlanacaksın muhtemelen. Çorba falan tercih edebilirsin katı yiyeceklerden ziyade. Ben özel bir polikliniğe gidiyordum. Yaklaşık 3.500 dolar ödedik. Devleti bilemiyorum..

0|0
    0|0
  • Kilo vermezsin. Metal tadı almazsin. Iki seneye çıkar gibi dusunuyorum demen mümkün değil çünkü bozukluk sadece dis değil cene yapinda da olabilir. Bu tedavi suresini de uzatir, uygulanan fiyati da artırır. Ben özel bir klinikte 4000 lira odeyerek tedavi goruyorum. Bir arkadasim devlet hastanesinde 1800 lira civarı birsey odedigini soylemisti fakat devletin bir kismini ödüyor olmasi için de dis veya cene yapinin sagligini etkileyecek derece de bOzuk olması gerekiyor diye biliyorum. Anlayacagin fiyatı dis ve cene yapina bağlı 😉

0|0
    0|0
  • diş teli kilo verdirmezki

0|0
    0|0
  • Kilo vermezsin metal tadıda almazsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...