BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Damağında diş çıkan var mı?

Benim çıktı ve damağımı yarıp sonrada dikiş atacaklarını ameliyat şeklinde olacağını söylediler ve korkumdan çektiremedim 2 senedir benimle. Şimdi artık rahatsız olmaya başladım konuşurken dilime takılıyor peltek konuşuyorum bazen.

0|0
03

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben böyle bir sorun yaşamadım. Yakın çevremde de böyle bir olaya tanık olmadım. Sana bu yüzden genel tavsiyelerde bulunabilirim. Biran önce o dişten kurtulmalısın. Doktorun dediğini yap. Hem erken yaşlarda daha çabuk iyileşiyor. Gelişme dönemindesin sanırım bu yüzden erteleme.

0|0
    0|0
    • 2 sene erteledim. Açıkcası korktum devlet hastaneleri hep araştırma hastanelerine gideceksin ameliyat gibi olacak dedi özele gidiyorum adam korkma normal dişini çektiğimiz gibi çekicez ne dikişi diyor. Hangisi doğru anlayamadım

• Çok teşekkür ederim 😊 baya faydalı oldu en azından motivasyon olarak 😊

• Rica ederim geçmiş olsun :)

• aynısı oldu bnde ama küçükken hemen aldır çok tehlikeli kökü burundan geliyo çünkü uyuşturuyolar zaten sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
    • Oha gerçekten mi 😒 2 sene oldu normal diş gibi büyük ve büyüdükçe dişime yakınlaştı dib dibeler şimdi

• İnşallah teşekkür ederim 😊

• rica ederim faydam dokunduysa eyvallah :)

• O nasıl oluyor

0|0
    0|0
    • Sağ taraftaki köpek dişimin hemen dibinde büyüdükçe dişime daha yakınlaştı önceden uzaktı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...