Gülmek herkese yakışır! Peki sen gülümsemene ne kadar güveniyorsun?

Bembeyaz, parlak, güven dolu bir gülüş hepimizin hayali!

• Güvenle gülümsüyorum çünkü dişlerime çok iyi bakıyorum.
    A seç
  • Fotoğraflarda gülüşüyle göz kamaştıran o insan benim!
    B seç
  • Dişlerimi çok göstermeden gülümsemeyi tercih ediyorum…
    C seç
  • Daha parlak bir gülüşüm olsa kendime daha çok güvenirdim.
    D seç
  • Neredeyse hiç! Keşke dişlerim daha beyaz olsa...
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

5|7
224286

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar çok fırçalarsam fırçalayayım istediğim beyazlığa ulaşmıyordu dişlerim, bir kaç seans lazer diş beyazlatmaya girdim çok etkisi oldu fakat normalden fazla girmişim ki diş minelerim aşındı, sıcak veya soğuk içeceklerde sorun yaşıyorum. Diş küçültülüp dışına yaprak kadar ince lamine denen bir şey yapılıyormuş, en sonunda sırf bu hassaslık yüzünden onu yaptıracağım sanırım. :(

0|0
    0|0
    • eczanede bir sey satıyolar macun gibi onu fırcaya koyup sürüyorum beyazlıyor lazare gerek olmadan onunda zararı var mı bilmiyorum.

• Merhaba, diş hassasiyetini en aza indirebilmek için sana İpana Pro Expert diş macununu tavsiye ederiz. Günde 3 kere düzenli kullanımda hassasiyet ve çürük oluşumuna karşı dişlerini koruyabilir ve daha sağlıklı hale getirebilirsin.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 223

Erkekler Ne Diyor 285

• Dişlerim doğal olarak asimetrik bundan utanç duymam gerekmese bile utanç duyuyorum ani bir gülme anında bile hüzünleniyorum geçici olarak. Dişlerime bakım yapmayı ihmal etmemeye çok özen gösteririrm her ne kadar beyazlığı tartışsa da ama değiştiremyeceğimiz şeyler için üzülmemek gerek

0|0
    0|0
  • Gülmeyi ve mutluluğumu yansıtmayı severim, dişlerime de güvenirim elbette :) Güzel bir gülüşün önemini bilenler dişlerine de iyi bakarlar.

0|0
    0|0
  • Fotoğraflarda gülmeyi pek sevmiyorum. Normal bir duruşum var ve onu tercih ediyorum. Beni en iyi ifade eden duruşum genellikle bu şekilde oluyor. Sahte gülücüklerdense az ama öz gülmek en samimi gülmek çok daha iyi bence..

0|0
    0|0
  • Gülmeyi unuttuk İPANA, dişlerin rengini soruyorsun.. Hayat siyah beyaz olmuşken dişler beyaz olsa nolur..
    @HayatSevmeyinceGüzel

0|0
    0|0
  • Gülmek yakışmıyor bana asil bakışlar yakışıyor

0|1
    0|0
  • Dişlerim güzeldir. Bir gülsem karşı ki dağlar yıkılır.

1|0
    0|0
  • peki ipana bunu garanti ediyormu bu sekilde üc gunde lekeleri giderecegi hakkinda hangi sartlarda var
    dis macunumu degistirmeyi dusunuyorumda

0|0
    0|0
    • Bize bu konuda kesinlikle güvenebilirsin :) İpana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe ürünleri ile 3 günde lekeleri %100'e kadar gidermenin garantisini veriyoruz ;)

• İpana ile daha gülüp diş reklamı yapiyom kanka

0|0
    0|0
  • Sırıtmadan gülmeyi tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Şu diş macunu reklamlarında artık ünlü oynatmaktan vazgecin... hepsi ünlülüğün ilk yıllarında azcik para görünce dişlerini yaptıran insanlar... kimi yiyonuz siz?

En iyi diş macunu üzüm sirkesi ve misvaktır...

0|0
    0|0
  • Ben bir diş teknisyeniyim benim ruh halime bağlı senin ne kadar güzel gulecegin ve uzun yasayacagin doktor bile bana sorar buna ne yapabiliriz diye (ukala ve ben bilirim demeyen doktorlar insan olanlar yani ) gerisi para düşkünü ) asagilamiyorum Türkiye'de böyle ben yurt dışındayım

0|0
    0|1
  • gülusum pek iyi değil. çene yapısi biraz yamuk ve guldugumde dış etlerim görünüyor askerlik bitince Allahın izniyle inşallah estetik ameliyatı yaptırıcam

0|0
    0|0
  • Beyazlığından ve şeklinden değil de ben gülünce suratım değişik oluyo sanırım alışık olmadığı için. Aslında her boka gülerim ama çok çirkin olurum gülerken :D

0|0
    0|0
  • Vallah sol taraftan yuzfelci gecirdim ve artik gulemiyorum malesef...
    Onun icin gulmek guzel birsey ve bir insan gulebilmenin kiymetini bile bilmeli. Size gore cok basit birsey ve hicbir degeri yok belki GULEBILMENIZIN. ama ben artik dogru durust gulemiyorum gulerken bile acaba nasil gozukuyorum diye dusunuyorum.
    Ama cokta umrumdami?
    Olmus essegin kurttan korkusu olmaz :)

0|0
    0|0
  • sert mizacli biriyim pek gulmem. dislerime iyi bakarim cunku disciyi sevmem. gülüşümü de guzel bulmuyorum kendimi gulerken gorunce gulesim geliyor cunku komik oluyorum

1|0
    0|0
  • gülümsememe o kadar çok güveniyorum ki ağzımdaki sigaranın aşağıya doğru şakuli bir ivme yapıp beni şapşal gibi göstermesini bile umursamıyorum.

0|0
    0|0
  • Gerçekten güzel gülümseyen bir adamım ben.

0|0
    0|0
  • herkeze bir tavsiye eğer dişleriniz beyazlamıyosa ve bu durumdan rahtsız iseniz boyacıya gidip 1kilogram beyaz boya alın ve sürün :D şaka şaka ipana veya Oral B düzünli kulanırsanız şakira gibi bem beyaz dişleri hayallerini kurmak zorunda kalmassınız :D :D:D:

0|0
    0|0
  • Dişlerim sapsarı gülmeye utanıyorum

0|0
    0|0
  • oyle boyle guvenmıyom kanks

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    265
Yükleniyor... ;