BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Bembeyaz dişler ve ferah bir nefes için nelere dikkat etmek gerek?

Çay kahve çok seviyorum, sigara da kullanıyorum. Yani şu yukarıdaki tanıma sahip olmam biraz güç ama en azından yardımcı olacak bir yöntem var mı?

0|0
317

En İyi Erkek Görüşü

• sabah kahvaltıdan sonra ve akşam yatmadan önce dişletini fırçala en az 3 dk fırçala. Ayrıca karbonat al bir kaba koy içine limon sık macun kıvamına gelinceye kadar karıştır sonra haftda 2-3 kere onunla dişlerini fırçala

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ağızdaki kokuyu azaltmaya ya da yok etmeye yarayan fısfıslar var eczanede onlardan al yararını göreceksin her sigaradan sonra iki fısfıs tamam😊

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Ağız bakım suları var Listerin gibi onları kullanabilirsin. Dış macunu seçimide önemli diş hassasiyetin için, fırçanın sertliği yani :) biraz özen göstermek lazım. Her yemekten sonra fırçalarsan ve sabah evden çıkmadan listerin kullanırsan işini görür sanırım.

0|0
    0|0
  • çileği Çatal ile ez fırçalamak istediğinde bununla fırçala. beyazlatacaktir. dis eti Çekilmesi varsada adaçayıni azcık demle. az da kuru kekik at demlerken. bununlada fircala

0|0
    0|0
  • Bembeyaz diş sağlık göstergesi değildir.. Sigara cay kahve asitli yiyecekler ne kadar dişin düşmanı ise muz kabuğu da okadar dostudur..

0|0
    0|0
  • sigarayı sükür bıraktım kardesı olan cayı da bırakmak gerek cay sıgara kahve vb seylerı kullanmamak dogru olanı aslında

0|0
    0|0
  • düzenli fırçala dislerini. sigara iciyosun bu koku hep olacak 😕

0|0
    0|0
  • Sigara içmek, ben sigara içtiğim zaman dişimi fırçalamayan uyuyamıyorum.

0|0
    0|0
  • her sigara cay ve kahve içiminin ardından üzerine bir bardak su içmek lekelere karşı dişleri korur

0|0
    0|0
  • Karbonatla fırçala , sürekli değil tabi :D

0|0
    0|0
  • Dişlerini fırçala her gün

0|0
    0|0
  • Fircala bol bol

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    6

Kızlar Ne Diyor 2

• Önce doktorda temizlet, sonra her gün düzenli fırçala, gargara ve diş ipi kullan. Tamamdır

0|0
    0|0
  • Düzenli olarak dişlerini fırçalamak

0|0
    0|0
Yükleniyor...