BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Farzet ki ağzın çürük dolu, belki kokuyor. Diş etlerin iltihaplı. Dis hekimi tercihin hangisi olur?

Hastaneye gittin 2 diş hekimi seçeneğin var. Rezil olmamak icin cirkini mi tercih edersin? Yoksa "ne rezilligi agzimin içi leş gibiyse düzeltsin işte mesleği bu zaten. hem de tanisiriz belki" mi dersin?

Not: Bu 2 seçenek dışında alternatif üretilmesi yasaktır. Tarafini seççç... :P
  • Yakışıklı / Güzel olan (belki bir etkileşim olur)
    A seç
  • Çirkin olan (rezil olmaya gerek yok)
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
711

En İyi Erkek Görüşü

• ağzı o kadar kötü durumda olan zaten her türlü dezavantajlıdır, ilişki vs düşünmeden önce ağzını sağlıklı hale getirip sonra yakışıklı doktor güzel hemşire vs arasın

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• böyle karar vermemelisiniz işini en iyi yapana giderseniz sizin daha hijyenik rahat ve sağlıklı olur

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Valla güzel çirkin bilmem. Benim dişçilerim hem Profesyonel hem saygılı hemde her hastalarini önemsiyorlar. Genelde diş tedavileri küçük sorunlar değilse biraz pahali oluyor. Bu hastane taksit te yapiyor hastalarina. Duzeltemeyecekleri hiçbir diş problemi yok çünkü hastane tam donanımlı ve fiyatlari da o küçük diş klinikleri kadar aynı. Hatta bence küçük yerlere gitmeyin. Çünkü 1 doktor yerine burda size uzmanlar bakıyor. Birlikte çözüm üretiyorlar. Daha ne olsun.

0|0
    0|0
  • diş hekiminin yakışıklı ya da güzel olmasını önemsemem onun işi bu ve işini yapmak zorunda, şöyle düşün
    kanser olmuşssun doktorun yakışıklısını istersin iyi olanınımı yani dalında iyi olanı yakışıklı çirkin değil de iyi doktoru tercih et

1|0
    0|0
  • Discilerde sizin agiz kokunuzu icinize cekmekten zevk aliyor maskeleri var

1|0
    0|1
  • Sonuçta bu bir rahatsızlık. Öneli olan sağlık. Tecrübeli olanı tercih ederdim..

0|0
    0|0
  • Çekinmene gerek ne agizlar goruyorlar onlar maskeleri var

0|0
    0|0
  • Soru biraz sağlık etiğinden uzak gibi geldi bana

1|0
    1|0
  • Çirkin olan karıyı isterim

0|0
    0|0
  • Dişerimi yapsın yeter çirkin olsun

0|0
    0|0
  • Alanın da uzman olanı seçerim güzel çirkin bakmam

0|0
    0|0
  • Benden bahsettn sankii agzimda hep koku diş etim iltihaplı

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• op. doktor. tipi beni ilgilendirmiyor.

0|0
    0|0
  • Dogeu duzgun bir doktod

0|1
    0|0
  • Allah'ım ya :D çirkini tercih ederim tabiki ASDJFG

0|1
    0|0
  • Tipi sorun değil tedavi olim memnun kalim yeter

0|0
    0|0
  • Ne fark eder tedavi amaçlı