BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Sarı renk dolgunun rengi değişebilir mi?

Çocukken okulun duvarlarından atlardık oyun parkına gitmek için ordan düşüp ön dişimi kırmışım... Oraya dolgu yapmışlar ama böyle sarım tırak bir renkte... Dişlerimin kalan kısmı daha beyazken o tek diş hafif sarı duruyor... Bunu gidermenin yolu var mıdır? Çok rahatsız ediyor beni😞...

0|0
53

En İyi Erkek Görüşü

• canım doktora git yenisini yapsın

0|0
    0|0
    • Yenilene biliyormuydu? Ondan haberim yoktu teşekkürler

• Yok önce hastanelik oldum sonra ameliyat🙄 1.5 ay yasak benim zaten kan sorunum oldugu için 1.5 ay boyunca hiç bir aneztezi almam yasak... yoksa yine hastanede bulurum kendimi..

• neden hastanelik oldun

En İyi Kız Görüşü

• evet degisir kanal tedavisi olan disin siniri alinirken kan toplar ve hafif grimsi mor gbi olur dis dolgusu

1|0
    0|0
    • Peki yeniden dolgu yaparlar mı?

• Hm... az önce biraz araştırdım... mantıklı gibi... diş hekimime sormam gerek... teşekkürler

• rica ederim :)

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 4

• sinirlerini almış olabilirler mi dişinin siniri alındıysa sararır ama değişimi kolay yarım saatte hallederler

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum açıkcası bolduğunu ben küçükken haylazın tekiymişim ağaçlardan duvarlardan inmezmişim... süper kahraman olmayı istemek kötü bişey 😂 ama baya kırılmışmış birisi neredeyse tüm diğeri ucundan... randevu aldım zaten gidip sorucam yeniletmek için

• Dişçiye git yenile dolgunu..

0|0
    0|0
    • Yenilene bildiğini bilmiyordum... teşekkürler dişcime sorucağım bunu

• Yaptıra bilirsin

0|0
    0|0
  • Yeniletebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...