BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

İşe yarar önerileriniz var mı?

Arkadaşlar dişlerimi günde 2 kez fırçalıyorum ama dişlerim diğer kişilere göre daha sarı duruyo öneriniz var mı
Diş macunu markası önerebilir misiniz ve bir de çoğu kişi limon karbonat karışımının işe yaradığını en az 2 ton renk açtığını söylüyor bu konu hakkında ne dersiniz? Zaten bembeyaz olmayacağını biliyorum kimsenin öyle değil ama en azından birkaç ton açılsın

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• boşver temiz durması hepsinden önemli dişinin herkesin genelde sarıdır kemik yapınla alakalı 3 günlüğüne beyazlatırsın sonra diş minesini zedelersin hiç deneme

1|0
    0|0
    • Ya dün karbonat denedim cidden beyazladı hani bembeyaz olmadı ama az bir fark oldu sonra bugün aynada dişlerimi inceliyodum öndeki iki üst dişten birini çizmişim çok pişman oldum

• Diş rengin sariysa hiç ugraşma bugün bir cizik fark edersin yarin diş minesini inceltirsin zamanla aşinir matlaşiŕ aslinda ugraştikca mahfediyoruz kendimizi

• Asıl diş rengim sarı değil bunu biliyorum ama yine de dokunmamaya karar verdim sağlık daha o önemli

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• dişçiyi 6 ay da veya yıl da bir gidip yıkatman gerek
    diş macunu dişi beyazlatmaz dişi temizler
    karbonat deneyebilirsin olumlu sonuç veriyor

1|1
    0|0
    • Teşekkür ederim haftada bir kez karbonatı su veya limonla karıştırarak dişlerime uygulasam tahminen ne zaman sonuç alırım ki

• anın da :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Dis doktoruna gidip beyazlatma islemi en etkilisi

1|0
    0|0
    • Bunu ben de biliyorum ama ailem izin vermiyor zaten dediğim gibi öyle yapay bembeyaz istemiyorum

• Splat dis macunu olabilir veya siyah dis macunu var o

• Teşekkürler

Yükleniyor...