BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Yüzü çok güzel ama diş yapısı çok kötü biriyle sevgili olur muydunuz?

Diş yapısı gülüşleri etkiler. Gülüşleri iyi gözükmeyen bir kişiye aşık olabilir misiniz?

0|0
3820

En İyi Erkek Görüşü

• Üzülerek söylüyorum olmazdım. Benim de dişlerim çok kötü olmasa bile şu anki haline göre kötüydü. Ve bu süreçte o kadar zahmete girip, sürekli dişlerimi fırçalayıp, zaten şimdi fırçalamazsam rahat edemiyorum, kontrollerime giderim kendim yapabildiğim şekilde bakımını yaparım. Vücudumda ve karşımda en çok dikkat ettiğim bölge dişler ve ağız. Sigara kokan bir ağız da olmaz mesela, ya da sarı dişler... Ameliyat falan da oldum ağzımın içindeki bir et vs. alındı o yüzden bu konuda aşırı derecede takıntılarım var. Diş yapısı güzel olmayan birisi de takıntı yapmaz diye düşünüyorum aynı şekilde. Ama şu da var ki karşıdaki insandan ziyade insanın kendisine olan güveni artıyor, gülüyorsun istediğin gibi ötesi var mı... Hatta ilk başlarda dişlerin çok güzel olduğu için gülmeye çekiniyorsun karşıdakilere ayıp oluyormuş gibi falan. O yüzden böyle düşüneceğine bir şekilde tedavi olmaya bak. Tedavisi pahalı ve uzun bir süreç ama can yakan bir şey olmuyor benim gibi ameliyat olayları olmazsa.

1|0
    0|0
    • ama seni seven kız senin kalbini, ona bakışını , karakterini sevicek sana o yüzden aşık olcak bence. ALLAH'ın her yarattığı kul güzeldir ALLAH her insanı özene bözene yaratmıştır tedaviye gerek yok :)

En İyi Kız Görüşü

• Ben gülüsüne asik oluyorum zaten genellikle. Disi kötüyse bu is yas :/

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• İçi ruhu kalbi guzelse her şeyi beni etkiler sadece dışı guzelse şeytan benim 1 kez etkilenmemi sağlar lakin ruhu kalbi yüreği guzelse ben ondan bir ömür hoşlanır başıma taç ederim

1|0
    0|0
  • Dusunurum ama son zamanlarda dislerinde tel olan kizlar cekici gelmeye basladi sanki bana. Bilemiyorum.

1|0
    0|0
  • kesinlikle hayır sırf dişleri kötü diye gül gibi manitamı bıraktım :( keşke implant yapsaydım ona

1|0
    0|0
    • Bir kadında önce öpülecek dudak var mı diye bakarım sonra dişlerine bunlar iyyse digerleri zaten iyidir

• bir kere daha yazmıstım burdan bırıyle bulustuk cok guzeldı bır güldü olay bitti hemen kactım :))))))))

1|0
    0|0
  • Olunabilir

1|0
    0|0
  • içi iyi olsun diş yaptırılabilir bir şey

1|0
    0|0
  • olurum

1|0
    0|0
  • bilemedim

1|0
    0|0
  • Yaptırırım

1|0
    0|0
  • hiç sorun değil, düzeltilir ;)

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    9

Kızlar Ne Diyor 37

• abi seven insan kızın kusurlarına bakmaz önemli olan da bu işte bir kusur gördüğünde hep yanımızda olana biz adam diyoruz işte

1|0
    0|0
  • Aşkın, dişle, ağızla, burunla.. bir ilgisi yok.

.. ama dişlerin güzel bir gülüşteki rolü büyük o ayrı.

1|0
    0|0
  • Sevgi aşk dış görünüşe a ldanmaz onu o olduğu için seversin askda kusur olmaz bana göre

1|0
    0|0
  • Benim agiz ve tirnaklara cok takintim var ya cirkn olsada agiz ve tirnak onemli

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum. Bir kere birinden hoşlanmıştım. Gülünce soğudum.

1|0
    0|0
  • Dişleri çürük olsa da olurum yeter ki seveyim :D

3|1
    0|0
  • Hayır diş önemlidir

1|0
    0|0
  • Ortodonti diye birşey var

1|0
    0|0
  • olunur tabi..