BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Yapılan anketlere göre insanlar karşı cinste önce dişlere bakarmış! Sizin için önemli mi?

Hep karşı tarafın istediğimiz özelliklerini soracak değiliz ya, bu sefer dişte ne arıyoruz onu sormak istiyorum :)Yapılan anketlere göre insanlar karşı cinste önce dişlere bakarmış! Sizin için önemli mi?Yani sizin için bir dişin beyaz/inci olması mı, görünümünün düzgün/sıralı olması mı önemli?

2|1
8480

En İyi Erkek Görüşü

• ben bir sitede gormustum acaba insanlar karsisindaki kisinin disine bakinca bu tur ozelliklere dikkat ediyolar mi diye dusundum de pek ihtimal vermiyorum😊Küçük, Kısa ve Sağlam Dişler; Kendi kuruntularına ve hurafelere itimada, bazen da selameti fikir ve muhakemeye.
    Uzun Dişler; Zaafı kalbe.
    Parlak Olmayan, Az Sarımtırak Olan Düzgün ve Sağlam Dişler; Teşkilatı Bedeniyenin iyiliğine ve iyi ahlaka.
    Üst Dudağı Geçen Dişler; Her işe burnunu sokan, koğucu bir insanolduğuna, menfaat düşkünlüğüne, kusur arayıcı olmaya.
    Alt Dudağı Tecavüz Eden Dişler;Cimriliğe, Kabalıkla karışık hilekarlığa.
    Üst Dişlerin Açıklık ve Seyrekliği; Sakin bir mizaca.
    Sağlam ve Az Sivri Dişler; Uzun bir ömre, Vahşi bir tabiata, zerre kadar bir menfaat ugruna her fenalığı yapar olmaya, oburluğa, hilekarlığa.
    Geniş ve kalın Dişler; Dünyaya yanlız yemek için geldiğine.
    Üst Tarafı Açık Dişler; Soğuk Mizaçlı bir tabiata.
    Küçük Dişler; Zafitab ve meşrebe.
    Mudedil Diş; Sıdık ve iyi ahlaka.
    Önde ve Üst Sırada Bulunan İki Dişin İri Olması; kıskançlığa.
    Küçük ve Sivri Dişler; Fena kalbe, Zulümkar bir tabiata.
    Birbiri Üzerine Binmiş Dişler; inat ve israfa, fena ruha, merhametsizliğe.
    Sağlam ve İyi Sıralanmış Donuk Renkli Dişler; çalışkanlığa.
    Seyrek Diş; Saadet ve Bahtiyarlığa.
    Geniş ve Beyaz Diş; Açık Yürekli olmaya.
    Kısa ve Birbirinden Ayrı Dişler; Nezaketi his ve Fikre.
    İri Diş; İnatlığa.
    Üst İki Dişi Aşağı Doğru Uzanmış ve Güldüğü Zaman Çirkin Bir Manzara Gösteren Bir Ağız; Hile, ifrat derecede şehvetperestliğe delalet eder

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ilk önce genel posture una bakarsın, boyuna fitliğine vs, sana çekici geliyor mu ona bakarsın, sonra merhaba dediğinde ses tonuna diş ve ellere bakarsın, beğenirsin/mezsin önemli değil sonra iletişimine ve kişiliğine bakarsın, kültür karakterine bakarsın. Sadece fizik hoşsa zamanla boşa giden bir zaman olur, karakter fiziğin önüne geçerse her zaman seversin. Sonuç olarak ilk etapta fizik önemli ama sonrasında karşındakini karakterinle sevdirme şansın vardır ama illa ki bir sempatik gelmeli insan ya ruhlar aleminde yaşamıyoruz en nihayetinde :D

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 79

• ben kendi adıma günde 2 kere fırçalıyorum ( şarzlı diş fırçası, diş ipi, diş beyazlatıcısı, ağız gargarası kullanıyorum ) sevgilim düzenli fırçalasın yeterli benim için temiz olsun kısaca ki öylede
    düzgün olmayanlar zaten tedavi görsün diş çok önemli

0|0
    0|0
  • Tabiki önemli çünkü etkili iletişimin duygu aktarımının yolu sarılmak ve öpüşmektir. Ne ter kokan biri ne de ağzı kokan biri. ağız sağlığı demek dişlerin bem beyaz olması demek değildir tabiki. Gerçi sigarasından yeni duman almış bir kızı öpmek den daha kötüsü var mı bilemiyorum..

0|0
    0|0
  • diş önemli.. İlk tanısmada karsındakıne merhaba dedıgınde ılk dıslerın gozukuyor. Agzından cıkacak kelıme bakan adam dıslerını goruyor. Sevişmeye bile öpüşerek başlıyoruz. Herşeyin başında diş :D Sonra kişisel temizlik :D sonra fizik..

0|0
    0|0
  • evet bencede dısler cok onemlı cunku karsındakı kısı guldugunde ona guzel gelmesi lazım yanı kım mıdesı bulandıgı bır ınsanla opusebılırkı?

0|0
    0|0
  • Normal olaraktan dudaklar ön planda olduğundan dişlerde çok önemli , sanırım kimse ağzı kokan biriyle olmak istemez öyle değil mi?

0|0
    0|0
  • Diriliş Ertuğrul da oynayan kızın ön dişleri beyaz köpek dişleri sapsarı

1|0
    0|0
  • Demek ben disten kaybediyorum. Benim dislerim kaptan barbossa ninki gibi. Dizilerde de dişlerine bakim tam mi diye hep o an çekilir

0|0
    0|0
  • her ikiside önemli. Çünkü sevgilinde olsa eşinde olsa diş her ikisinde de önemli detayları anlattırmayın

0|0
    0|0
  • Dişi abes derecede kötü ya da çok süper olmadığı sürece dikkatimi çekmez.
    Ben daha çok göz ve dudaklarına bakarım

0|0
    0|0
  • Vallahı erkekler direk göte bakıyor
    Zavallı kızlar saatlerce sen tut süslen makaj yap sokağa çıkınca ilk bakılan yerin popon ve memeler

1|0
    0|0
  • Anketleri bilmem ama; Benim direk dişler dikkatimi çekiyo, beyaz ve sğt dişleri gibi, küçük ve sevimlilerse o my god 😱 sanırım diş fetiştiyim 🙄

0|0
    0|0
  • Yapi itibariyle beyaz, fena degil cekincem yok. Dis bakimi önemli.

0|0
    0|0
  • Bilmem o arastirma kesin yurtdisindadir bizimkiler baska yerlere bakıyorlar turk uzerinde arastirma yapmalari lazim

0|0
    0|0
  • Aynen önemli. Gerçi önce saça bakıyorm ben ama olsun dişler sooo important.

0|0
    0|0
  • anketlerde doğrumu söylemişler bilemicem ancak dişler baya önemli katılıyorum

0|0
    0|0
  • Ben kendime Önem veriyorum bu konuda karşı taraf için bakıyorum yani

0|0
    0|0
  • evet çek önemli, bu yüzden soğuduğum tiksindiğim kızlar oldu

0|0
    0|0
  • o anketi yapanlar acaba bu soruyu diş doktorlarına ya da diş macunu firmalarınamı sormuşlar:)

0|0
    0|0
  • En az 5 çürük olacak yoksa bakmam :)

1|0
    0|0
  • Bende önemli değil

0|0
    0|0
  • gözler daha önemli

2|0
    0|0
  • Erkekler göte bakar yani

0|0
    0|0
  • önemli olan gözler abi

1|0
    0|0
  • Önü dönükse memeye değilse göte

1|0
    1|0
  • Önemli yılda 2 kez mutlaka fırçalarım

2|0
    0|0
  • disler olmadan sevisemezsin

0|1
    0|0
  • Önceliğim dişlerinin olması 🙂

1|0
    0|0
  • Bende dişlere bakmıştım normal yani

0|0
    0|0
  • ağız dudak ve dis yapısı benim icin cok onemli.

0|0
    0|0
  • bakmam , daha onemli şeylr var

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    49

Kızlar Ne Diyor 83

• Bir insanın öncelikle gülüşüne bakarım ben ve gülüşü güzelleştiren dişlerdir yani dişleri harika şek, lde sıralı düzgün olmasada olur ama beyaz olsun yani :D

0|0
    0|0
  • Diş önemli tabi ne kadar bakımlı oldğu sigara içip içmediği gülmeyi sevip sevmediği çayı sevip sevmediği yüzüne yakışıp yakışmadığı o gülüşün herşeyi öğreniyorsun bak

0|0
    0|0
  • Ben carpik disleri cok begeniyorum belkide benim gorunum duzgun diye ilgimi onlar cekiyor bilemiyorum. Bence disin temiz olmasi onemlidir.

0|0
    0|0
  • Kim yapmış bu anketi ya. Her ankete inanmayın yalan. İlk önce ayakkabıya bakılır. Bakmayan yalancıdır net asd

0|0
    2|0
  • Kesinlikle katiliyorum dis yapisin duzgunlugu ve rengi karsi cinste cok dikkatimi ceker..

0|0
    0|0
  • düzgün sıralı olması yeterli inci gibi de olmasa olur :D

0|0
    0|0
  • Beyaz olmasi.

Beyaz olmayan düzgün sıralı dişler pek iyi görünmez
    Ama beyaz olan hafif bozuk dişler iyi gorunebilir bazen.

0|0
    0|0
  • Meslegim geregi otomatikmen herkesde bakiorum ama evet önemli

0|0
    0|0
  • Dişler önemli tabi :) bunun yanında gülümsemeninde etkisi var yani

0|0
    0|0
  • Aynen ya ilk önce dislere bakarım kesinlikle yani bu hemcinsim içinde geçerli cidden isleri güzel olsun ama çirkin olsun fark etmez :D

0|0
    0|0
  • Önemli tabi ki. Fakat burun şekli daha çok dikkatimi çekiyor. 😏

0|0
    0|0
  • Karşı cinste önce saçlara bakarım. Konuşma esnasında dişlere kayar gözüm. Düzgün sıralı olması daha önemli

0|0
    0|0
  • Temiz olması önemli düzgün olursa da yeme yanında yat

0|0
    0|0
  • Kesinlikle öyle, dişine önem vermeyen bana hiç önem vermez. Öpmem ki asla

0|0
    0|0
  • önemli elbet, benim dişlerim cok beyazdır karşımdakinin de beyaz olsun isterim

0|0
    0|0
  • Dış sağlığı bölümünü nasıl doldururuz altında sacmaliklar

0|0
    0|0
  • bakmam zannederdim ama sonradan farkettim gerçekten dişlere bakıyorum istemsiz.

0|0
    0|0
  • Önemli ama ben ilk saça sonra göze sonra dişe falan öyle bakıyorum

0|0
    0|0
  • kesinlikle diş çok önemli. kişi dişine bakmıyorsa bil ki hayatı daha da karışık ve kirlidir.

0|0
    0|0
  • Bence önemlidir. Mesela dişlerin eksik olması insanı yaşlı da gösteriyor. Ayrıca bu daha çok gülümsemeyle alakalı.

0|0
    0|0
  • Evet beyaz ve düzgün olmasi daha hos. Gülüsüde güzel gelir o zaman güldükçe bakasim gelir.

0|0
    0|0
  • İllaki önemli. İkiside önemli önce temiz olması tabi.

0|0
    0|0
  • Bende önce dişlere bakarım beyaz mi diye 😂😂😂😆😆

0|0
    0|0
  • Önce tip sonra diş direk dişine bakıp kim adam seçmiş ki bugüne kadar 😄

0|0
    0|0
  • Çok çok beyaz olmasa da tabiki de temiz olması önemli

0|0
    0|0
  • normal bir diş olsa yeter ipana reklaminda oynatmicam ya ncnv

0|0
    0|0
  • İlk bakacagım sey Diştir. Takıntı olacak kadar cok bu bakmam.
    Temizligi ve dizimi. cok bakarım •

0|0
    0|0
  • Sırf diş yüzünden birinden soğumuştum. İnci gibi olsun.

0|0
    0|0
  • Benim ilk baktığım yer

0|0
    0|0
  • Diş değil ama gülüş önemli.

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    53
Yükleniyor...