BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Bir insan güldüğü zaman neden çirkin olur acaba?

Ya benim bir sorunum var mesela çoğu insan gülerken normal yüzüyle arasında pek bir fark yoktur yani sadece dişleri gözükür yanakları hafif açılır ama ben güldüğüm zaman yanaklarım komple yukarı çıkıyor yani yüz şeklim baya değişiyor. onun dışında dişlerim bembeyaz değil sarıda değil normal renkte. birde ön dişimde bir adet çürük var. Güldüğüm zaman kötü görünüyorum :/ Dişlerimin şekli çok iyi güldüğüm zaman diş etlerimde gözükmüyor ama 1 adet çürük var ve yeterince beyaz değil. acaba dişimi yaptırsam ve beyazlatsam bu sorun ortadan kalkar mı sizce? bende artık gülmek istiyorum rahat rahat

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Yanakların gözlerini bile kapatacak derecede mı oluyor? Tombul musun yoksa dişlik birşey yok bence bazılarının damağı öne doğru falan oluyor ondan dedim bence dişleri yaptır sen en azından sorunun bir tanesi ortadan kalkar bu arada gülmek herkese yakışıyor pozitif enerji resmen

0|0
    0|0
    • gözlerimi kapatacak derecede olmuyor çekik gözlüyüm. koreli erkekler gibi. cok kilolu değilim aynen bencede çok güzel birşey pozitif enerji

• Bence sana öyle geliyordur gülmek yakışır :)

• Diş beyazlatma efekti yaptımda çok güzel duruyorum bence ya :D ama dişimi yaptırmam gerek

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan gülünce çirkin olmuyorsa, o insan gerçekten güzeldir.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Dişini yaptır rahatlat

0|1
    0|0
    • Ben dişlerim bembeyaz olsa şekli çok iyi olsa bile kötü görünmekten korkuyorum

• Teşekkür ederim sağol :)

• Rica ederim. :)

• her insan güzel güler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...