BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

İlaç alerjimiz varsa diş tedavisini yaptıramıyor muyuz?

Arkadaslar ürtiker nedeniyle gece 1 tane xzyal aliyorum. doktorum henüz ürtikerin sebebini bulamadi ama majezik icmistim ve bir kart verdi yasaklar ve kullanabilecegim antibiyotik ve agri kesicileri yazdi her gittiğin doktora mutlaka göster dedi ve diş tedavim için onay verdi. yaniz eğitim araştırma hastahanesinde işinin ehli doktor bugün risk almadi ve muayene dahi etmeden gonderdi. Neymiş alarji polikilinigine hangi hastahanede gittiysem oraya gitcekmisim ben sorumluluk alamama getirdi bildiğiniz. ne yani bu kadar tehlikeli mi o uyuşturucu iğne napayim arkadaş oleyim mi iltihap var dolgu olması lazim napcam ben delirmek uzereyim. Bu ürtiker var ya birine beddua etmek istiyorsan kurdeşen ol de Allah kat kat belasini veriyor zaten insanin.

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• dişinizde iltihap varsa dolgu ya da çekim yapmazlar önce antibiyotik kullanıp iltihap kurutulmalı dolgu daha sonra yapılır yoksa zehirlenirsiniz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• herhangi birşey olursa bunun kenid isteğin olduğuna dair bir kağıt imzalatsaymış.

1|0
    0|0
    • He ayni şey intihar eteymissin deseydin ya

• bence kendisi yapamıycağını bildiği için öyle saçmalamış

• Ya kuzum inslh öyledir yoksa halim duman

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Başka doktora gitsen? Elindeki kartı dikkate alıp o bilgiler ışığında sana tedavi geliştirecek bir doktor mutlaka vardır.

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...